Doda komentuje zachowanie Adama z Love Island 7.

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shot z Instagram @loveislandwyspamilosci/dodaqueen Doda nie pozostawia suchej nitki na Adamie

Żenujące zachowanie uczestnika Love Island 7. Doda komentuje "ŻAL"

2023-03-08 9:27

Zachowanie Adama było tak słabe, że nawet Doda postanowiła je skomentować! Uczestnik Love Island 7. wzbudza kontrowersje już od samego wejścia do willi. Czym podpadł na Wyspie Miłości Dodzie, że nie powstrzymała się, żeby mu nie dociąć?

Love Island 7. Doda komentuje zachowanie Adama

Na Love Island zrobiło się naprawdę gorąco! I nie chodzi tylko o to, że wyszło słońce i uczestnicy w końcu mogli zdjąć grube bluzy i wskoczyć do basenu. Wyspa Miłości zaczyna kipieć po tym co wydarzyło się między dziewczynami. Poszło oczywiście o faceta, a spinę zaliczyły Alicja oraz Ola, która dopiero co weszła do programu, jednak widzowie kojarzą ją z czwartej edycji Love Island. Alicja aktualnie jest zaangażowana w relację z Mateuszem, jednak tych dwoje od pewnego czasu regularnie się o coś kłóci. A będąc precyzyjnym są to raczej sceny zazdrości ze strony dziewczyny, która nie chce by jej facet rozmawiał za jej plecami z innymi Wyspiarkami. Ola nie mogła tego zrozumieć i dziewczyny zaczęły się kłócić o to, czy faktycznie muszą uzyskać pozwolenie koleżanek na to, by z jakimś facetem zwyczajnie porozmawiać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

VOX: torebkowe skarby

Nie znając treści ich rozmów Adam, który aktualnie jest w parze z Olą stwierdził, że zanim się pojawiła w programie takich spin między dziewczynami nie było. Od razu założył, że w takim razie to ona jest prowodyrką całej afery i wziął stronę Alicji. Przy innych uczestnikach zaczął ośmieszać Olę, wręczając jej czerwoną flagę, a na koniec porozmawiał z nią na osobności twierdząc, że owszem bardzo go pociąga fizycznie, jednak na dłuższą metę nie widzi ich w relacji. Fani programu rozgrzali do czerwoności sekcję komentarzy na Instagramie @loveislandwyspamilosci, a głos w tej sprawie zabrała nawet Doda we własnej osobie!

Adam , znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu : ŻAL 😊

Adam z Love Island 7. podpadł Dodzie

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Doda ostro komentuje zachowanie Adama z Love Island 7.

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?