Adam Boguta z Love Island brał udział w Top Model. Jak zmienił się od tamtego czasu?

i

Autor: Screenshot Instagram/ drummeerr Adam Boguta z Love Island brał udział w Top Model. Jak zmienił się od tamtego czasu?

Adam Boguta podbija Love Island, a wcześniej próbował sił w Top Model. Jak zmienił się od tamtego czasu?

2023-03-02 13:48

Adam Boguta zawitał na rajskiej wyspie i z miejsca zrobił raban. Charyzmatyczny DJ z tzw. „baby face” zafascynował nie tylko uczestniczki, ale także internautów. Widzowie szybko przypomnieli sobie, skąd kojarzą jego twarz. Wystąpił on bowiem w innym programie telewizji TVN – Top Model.

Adam Boguta w kolejnym programie. W 7. edycji Love Island pojawił się uczestnik, obok którego zarówno wyspiarze (a już zwłaszcza wyspiarki), jak i widzowie nie potrafili przejść obojętnie. Choć Adam na co dzień spełnia się jako DJ i producent muzyczny, ma już spore doświadczenie przed kamerą. W 2014 roku wziął bowiem udział w 4. edycji programu Top Model, gdzie zachwycił jurorów (i widzów) swoją chłopięcą urodą i luźnym sposobem bycia. Choć odpadł już w 4. odcinku, nie zniknął z mediów i parokrotnie wracał też do samego Top Model w roli gościa. Czy bardzo zmienił się od czasu swojego telewizyjnego debiutu?

Adam Boguta z Love Island brał udział w Top Model. Jak zmienił się od tamtego czasu?

9 lat to sporo czasu, zwłaszcza dla tak młodego człowieka, co nie umknęło uwadze internautów. W komentarzach czytamy, że wielu widzów z trudem go rozpoznało. Inni podkreślają, że śledzą jego poczynania od występu w Top Model i widzą olbrzymią różnicę w jego aparycji. Jeśli porównamy jego aktualne zdjęcia z poniższym filmikiem z castingu do TP, upływ czasu mocno rzuca się w oczy.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7 - produkcja próbuje zaskoczyć widzów i uczestników. Fani: odgrzewanie starego kotleta

W Top Model Adama Bogutę okrzyknięto „młodym Marcinem Tyszką”, co – musimy przyznać – nie było przesadą. Przypominamy również, że prowadząca Love Island, Karolina Gilon, również zaliczyła występ w Top Model. Pojawiła się w 5. edycji (czyli już po Adamie) i zajęła 4. miejsce.

Love Island 7 – o której i gdzie oglądać nowe odcinki programu?

Emisja Love Island 7 odbywa się od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę, o godzinie 21:00, na antenie TV4. Nowe odcinki można też znaleźć w ofercie platformy polsatgo.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island - Mikołaj Jędruszczak chwali się nową partnerką! Fani: "z deszczu pod rynnę"

Sonda
Kto z byłych uczestników powinien wystąpić w Love Island 7?
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM