Mikołaj i Sara z Love Island są razem!

i

Autor: screen z Instagram/@saraciula Love Island - kolejna para ogłosiła związek

Love Island: Mikołaj Jędruszczak chwali się nową partnerką! Fani: z deszczu pod rynnę

2023-02-13 11:19

Oboje brali udział w Love Island i każde z nich ma na koncie swoje kontrowersje. Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej edycji Wyspy Miłości ogłosił w weekend, że jest w związku z Sarą z szóstego sezonu. Fani w komentarzach nie kryją zaskoczenia i.. ostrzegają Sarę!

"Sara, z deszczu pod rynnę"

Mikołaj Jędruszczak zwyciężył pierwszą edycję Love Island. Wyspa Miłości wraz ze swoją programową partnerką Sylwią Madeńską. Uczestnik od samego początku w willi wywołał sporo kontrowersji, flirtując z kilkoma dziewczynami na raz i opowiadając historie ze swojego życia n granicy dobrego smaku. Ostatecznie trafił w ramiona Sylwii, z którą próbował budować związek po opuszczeniu programu. Para wystąpiła również w Tańcu Z Gwiazdami (Sylwia jest zawodową tancerką), który ze względu na pandemię koronawirusa został zawieszony. W czasie gdy po kilku tygodniach przerwy nagrania zostały wznowione widać było, że ta dwójka ma już siebie dosyć. Ich rozstanie było burzliwe, a walka o psa przejdzie do historii polskiego internetu.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. wiemy kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości!

Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu

Z kolei Sara Ciuła wystąpiła w szóstej edycji Love Island, w której związała się z Kamilem Rybakiem. Para rozstawała się i godziła, miała na koncie wiele dziwnych kłótni, w tym słynną aferę o pobrudzone spodnie. Choć dotarli do finałowego tygodnia to ostatecznie nie udało im się wygrać programu. A chwilę po opuszczeniu hiszpańskiej willi ich związek się rozpadł. Przez chwilę między byłymi kochankami trwały internetowe przepychanki o to kto zawinił. Ogłoszenie związku z Mikołajem było dla fanów co najmniej zaskakujące:

- Sara, z deszczu pod rynnę ?

- Zbieram zakłady na zakończenie kolejnej "miłości" ?? Śmieszne, że te wszystkie influ pary jak szybko i bardzo się w sobie zakochują, tak też szybko się rozstają. Dlatego śmieszy mnie, że ktoś w ogóle jeszcze wierzy w te ich "związki" ?

- a myślałam, że Sara to mądra kobieta ???

- Nie chcę być złośliwa, ale lepiej już sobie szukaj dobrego prawnika, bo po wszystkim będzie Ci potrzebny ??‍♀️

CZYTAJ TAKŻE: Love Never Lies Polska: które pary są razem? Kto przetrwał w związku po programie?

Sonda
Czy ta para przetrwa?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?