Love Never Lies Polska: które pary są razem?

i

Autor: screen z Instagram/@loveneverlies.netflix Które pary przetrwały po programie?

Love Never Lies Polska: które pary są razem? Kto przetrwał w związku po programie?

2023-02-08 9:42

Lila i Andrzej - to oni zwyciężyli pierwszą edycję Love Never Lies Polska. Swoją miłość na próbę wystawiło w sumie sześć par. Bardziej niż pewne było to, że nie wszystkie z nich przetrwają po programie. Zwłaszcza, że ich prawdomówność była kontrolowana przez wykrywacz kłamstw. Które są dalej razem?

Love Never Lies Polska: Reunion już 8 lutego

W nowym reality show Netflix Love Never Lies Polska mogliśmy podglądać sercowe perypetie sześciu na pozór kompletnie różnych od siebie par. Nierozłączne do tej pory połówki zostały rozdzielone, a potem na zmianę kuszeni byli przez zaproszonych do willi singli. W międzyczasie odpowiadali na niewygodne pytania, a szczerość ich wypowiedzi sprawdzał wykrywacz kłamstw. A konkretnie eye detector, który jak sama nazwa wskazuje prawdomówność wykrywa na podstawie ruchu gałek ocznych. Urządzenie wykryło wiele kłamstw uczestników, czasem też potwierdziło gorzką prawdę, której partnerzy nie chcieli o sobie wiedzieć. Widzowie zadają sobie teraz pytanie: którym parom udało się pozostać razem po programie?

CZYTAJ TAKŻE: Uczestnik Love Never Lies Polska szczerze o programie Netflixa "nic nie było ustawione"

Wesele Marzeń z VOX FM | Skolim zagra dla wybranej pary

Wiki i Jasiek

Między tą dwójką wydarzyło się naprawdę dużo. Podczas Love Never Lies Polska: Reunion żadne z nich nie było w stanie określić jaki jest ich status związku. Jasiek stwierdził "mam wrażenie, że się rozpadamy" i choć oboje zapewniali, że jest między nimi uczucie, to jednak widać, że pozostanie w relacji jest trudną walką.

Bernadetta i Dominik

Rozstanie się tej dwójki nie jest dla widzów wielkim zaskoczeniem. Choć podczas Love Never Lies Polska: Reunion przyznali, że próbowali jeszcze odbudować łączącą ich relację, jednak najprawdopodobniej zbyt dużo się między nimi wydarzyło.

Jędrzej i Bruno

Nie ma wątpliwości, że program zatrząsł w posadach ich związkiem. Tuż przed spotkaniem się po tygodniowej rozłące, podczas ostatniej sesji pytań okazało się, że Bruno dopuścił się zdrady. Jędrzej załamał się i powiedział, że dla niego to oznacza koniec. Podczas "Reunion" para przyznała jednak, że wciąż jest w związku i jest między nimi lepiej niż kiedykolwiek.

CZYTAJ TAKŻE: Ten program zastąpi Hotel Paradise w ramówce! Kiedy startuje nowe show, uczestnicy, zasady, casting

Liliana i Andrzej

Zwycięzcy programu nie zawiedli fanów! Para wyznała, że ich związek wciąż kwitnie i ma się dobrze, mimo zawirowań w programie. Zresztą nie było to wielkim zaskoczeniem, ponieważ pod postem publikowanym tuż po finałowym odcinku Lila napisała "Każdemu życzę takiej miłości ?✨"

Kasia i Kornel

Choć wydawało się, że Kasia zaczyna kwitnąć przy boku podstawionego dla niej w willi singla, to na koniec jednak padła w ramiona Kornela. W czasie Love Never Lies Polska: Reunion wyznali, że nastąpiła w nich ogromna przemiana, a ich związek wydaje się być silniejszy niż wcześniej.

Ida i Mateusz

Internautom zdecydowanie nie podobała się postawa Idy w stosunku do Mateusza. Wiele osób wytyka jej, że przytłaczała go swoją osobowością. Tej dwójce udało się ostatecznie dojść do porozumienia, ponieważ oboje wyciągnęli wnioski ze swojej rozłąki. I jak przyznali podczas Love Never Lies Polska: Reunion nie dadzą się już nigdy rozdzielić na tak długo.

"Love Never Lies Polska: Reunion" w którym uczestnicy spotkali się po 10 miesiącach od zakończenia zdjęć do programu dostępny jest na kanale Netflix Polska od 8 lutego na platformie YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. wiemy kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości!