Andrzej i Lilia

i

Autor: screen z Instagram/@lilsonik

Uczestnik Love Never Lies Polska szczerze o programie Netflixa "nic nie było ustawione"

2023-01-26 13:23

To pierwszy taki reality show na platformie Netflix. Love Never Lies Polska wzbudził wiele kontrowersji jeszcze zanim trafił do sieci. Teraz wszyscy zastanawiają się które pary przetrwały program? Uczestnicy zabierają głos na temat wyemitowanych odcinków.

Love Never Lies Polska - na finał musimy poczekać

Formaty randkowego reality show stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Nic więc dziwnego, że taki gigant jak Netflix pokusił się o zrealizowanie jednego ze swoich formatów w wersji polskojęzycznej. Padło na "Love Never Lies" którego prowadzącą została Maja Bohosiewicz. W programie nie mamy jednak do czynienia z singlami, jak w przypadku "Love Island" czy "Hotelu Paradise", ale uczestnikami są pary z wielomiesięcznym, a czasem nawet wieloletnim stażem, które sprawdzić chcą szczerość łączącej ich relacji. W programie tę właśnie szczerość weryfikuje wykrywacz kłamstw.

CZYTAJ TAKŻE: Nie będzie "Love Island" w Polsacie! Edward Miszczak wprowadza nowe porządki?

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Na ten moment na platformie Netflix oglądać możemy 6 odcinków, z których nie dowiemy się na razie które pary przetrwały eksperyment. Na finałowy odcinek musimy poczekać do 1 lutego. Większość uczestników na Instagramie ma profile prywatne i prawdopodobnie ze względu na zobowiązania wobec producentów musi trzymać w tajemnicy ewentualne rozstanie lub związek do czasu emisji. Jednak oczywiście można znaleźć ich ogólne wypowiedzi na temat udziału w programie. Na instagramowym profilu Andrzeja (partner Lilii) możemy znaleźć wypowiedź, w której odnosi się do programu po obejrzeniu całości:

Emocje, które nam towarzyszyły były większe, niż możecie sobie wyobrazić.

Każdy z nas był szczery na tyle ile potrafi. Nic nie było ustawione. Wiem, że nikt nie jest idealny, a ludzie lubią się dowartościowywać na cierpieniu innych, dlatego proszę o skupienie się podczas oglądania i nie wyciąganie pochopnych wniosków z tego co się zobaczy.

­- napisał uczestnik dodając, że na ten moment więcej napisać nie może. Czy związek Andrzeja i Lilii przetrwał po programie? Przekonamy się na pewno po 1 lutego.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise powróci do TVN7. Trwają castingi na uczestników. Kiedy emisja 7. sezonu?

Love Never Lies Polska o Andrzeju

i

Autor: screen z Instagram/@endifit

Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Zdjęcia są obłędne