Karolina Gilon prowadząca Love Island

i

Autor: screen z Instagram/@karolinagilonofficial

Nie będzie "Love Island" w Polsacie! Edward Miszczak wprowadza nowe porządki?

2023-01-26 10:34

Ten pomysł może nie spodobać się fanom Love Island. Edward Miszczak zapowiedział, że Wyspa Miłości zniknie z ramówki Polsatu. Co dalej w takim razie z randkowym show prowadzonym przez Karolinę Gilon? Znamy szczegóły.

Czy będzie kolejny sezon Love Island w Polsacie?

Choć o jego przejściu mówi się od wielu miesięcy, to Edward Miszczak oficjalnie dyrektorem programowym Polsatu został w połowie stycznia. Zastąpił na tym stanowisku Ninę Terentiew. Wiadomo było, że były szef TVN zacznie wprowadzać swoje porządki w tej stacji, ale niestety nie wszystkie jego decyzje będą się podobać fanom. Prowadzony przez Karolinę Gilon program randkowy zniknie z anteny telewizji Polsat i pojawi się w innej stacji.

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce.

– przekazał Edward Miszczak.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. wiemy kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości!

Wesele Marzeń z VOX FM 2023

Love Island. Wyspa miłości kiedy będzie nowy sezon?

Jeśli chodzi o Love Island to na ten moment więcej zmian nie jest zapowiadanych. Siódmą edycję ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Losy singli, którzy zamieszkają w luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii będziemy mogli śledzić wiosną na antenie telewizji TV4. Uczestnicy jak zwykle będą walczyć o miłość i duże pieniądze.

CZYTAJ TAKŻE: Paweł z Love Island 6. wbija szpilkę byłej partnerce z programu? "Chciałbym lepiej trafić"

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?