Adam Boguta z Love Island 7. przyjaźni się z Karoliną Gilon?

i

Autor: screen z Instagram/@drummeerr Kim jest Adam Boguta? W którym sezonie Top Model wystąpił?

Kontrowersje wokół uczestnika Love Island 7. Był już w innym programie i zna się z prowadzącą

2023-03-01 19:31

Już po raz siódmy przenosimy się na Wyspę Miłości i możemy śledzić losy atrakcyjnych singli szukających miłości, sławy i pieniędzy. Choć wielu uczestników to dla widzów nowe twarze to jeden z uczestników ma już na koncie występy w telewizji. Czy Adam Boguta jest kolegą Karoliny Gilon?

Adam z Love Island 7. Top Model

Choć zazwyczaj w Love Island oglądamy zupełnie nowe twarze, to czasem zdarzy się, że wchodzący do willi uczestnicy mają już medialną przeszłość na koncie. Tak było choćby w przypadku Magdy Karwackiej, która przed wejściem na Wyspę Miłości dała się poznać widzom programu Top Model. Sama prowadząca program, Karolina Gilon właśnie tam została zauważona i rozpoczęła swoją karierę na małym ekranie. Okazuje się, że w siódmym sezonie Love Island producenci sięgnęli po kolejną, znaną z programu TVN twarz. To Adam Boguta który dołączył do willi w drugim odcinku sezonu. Fani programu w komentarzach na Instagramie mają mieszane odczucia:

Kolejna osoba przejęta z top model 💁🏼‍♀️

No i zaczyna się... szaraków na odstrzał, i wchodzą gwiazdy internetów.... :/

W top model jakoś lepiej wyglądał

Kurczę, oglądałam wszystkie edycje Top Model, a nie skojarzyłam chłopaka w ogóle😅

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO

Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu

Adam Boguta wystąpił w 4. edycji Top Model TVN, między innymi z Olgą Kleczkowską. Podczas pierwszego spotkania z jurorami został nazwany "młodym Marcinem Tyszką". Swoją przygodę z programem zakończył w czwartym odcinku sezonu. Love Island 7. można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00 w TV4. Program można również zobaczyć online na platformie polsatgo.pl.

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?