Andre wydaje nowość za nowością. „Kto wie” jak to się skończy?

2022-11-09 20:46 AM.
Andre wydaje nowość za nowością. „Kto wie” jak to się skończy?
Autor: facebook.com/andre.zespoldiscopolo Andre wydaje nowość za nowością. „Kto wie” jak to się skończy?

Andre czyli Andrzej Marcysiak z kolejną niespodzianką dla fanów. Wokalista disco polo dwa tygodnie po premierze kawałka z Valdim wydaje następną nowość. „Kto wie” lada dzień trafi do sieci. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Co wiemy o tej nowości?

„Kto wie” to tytuł najnowszej piosenki Andre. Wokalista disco polo przyzwyczaił fanów do dobrych produkcji dlatego ci nie mogą doczekać się premiery. Internauci doskonale wiedzą jak to się skończy – sukcesem. Andrzej Marcysiak ma dobrą passę. Jego hity „W oczy patrzę” czy „Ale Ale Aleksandra” robią furorę na imprezach. Podobnie jak kawałek wydany dwa tygodnie temu ( 28.10.2022) wspólnie z Valdim pod tytułem „Gdzie jest mój kesz”. Teraz do sieci trafi kolejny utwór. Tym razem solowy. Słowa i muzykę do piosenki „Kto wie” napisali: Andrzej Marcysiak i Piotr Olszewski. Andre zapewnia, że będzie bardzo tanecznie. Premiera w sobotę 12 listopada. Jednak zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Andre – „Kto wie” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 10 listopada około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Camasutra zrobiła coś niesamowitego. Nowość wokalistki disco polo to złoto. Romantyzm, nostalgia i niebiański głos

Sonda
Czekasz na premierę piosneki Andre - "Kto wie"?
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany