Camasutra zrobiła coś niesamowitego. Nowość  wokalistki disco polo to złoto. Romantyzm, nostalgia i niebiański głos

i

Autor: YouTube.com/ CAMASUTRAMUSSIC Camasutra zrobiła coś niesamowitego. Nowość wokalistki disco polo to złoto. Romantyzm, nostalgia i niebiański głos

Camasutra zrobiła coś niesamowitego. Nowość wokalistki disco polo to złoto. Romantyzm, nostalgia i niebiański głos

2022-11-09 20:17

Najnowsza piosenka Małgorzaty Główki już w sieci. Camasutra i jej utwór „Powiedz mi” robią furorę. Już w dniu premiery w VOX FM fani docenili nieszablonowe podejście wokalistki, która tym razem zaprezentowała spokojniejszy ale taneczny utwór. Kawałek odbiega od klasycznego disco polo ale internauci są zachwyceni.

Fani disco polo mogą mówić o udanym końcu roku. Do sieci trafił właśnie kolejny kawałek, który zrobił spore zamieszanie już w dniu premiery. Camasutra i jej „Powiedz mi” to według niektórych „piosenka złoto”. Chociaż kawałek odbiega od klasycznego klimatu muzyki tanecznej, to fani Małgorzaty Główki nie przestają się zachwycać. Początkowo spokojny i romantyczny utwór szybko się rozkręca.  Nostalgia i „niebiański głos” Camasutry to według internautów klucz do sukcesu.

ZOBACZ TEŻ: Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

- Rewelacyjna produkcja na najwyższym poziomie oraz jedna z moich romantycznych i życiowych piosenek o najpiękniejszej miłości i uwielbiam czarujący anielski głos.

- Bardzo nostalgicznie ale wyjątkowo i nieszablonowo. Pięknie Gosiu.

- Nie wiem co powiedzieć... Istne złoto

 - Piękny nastrojowy utwór i przepiękny głos Małgosi. Mistrzostwo! - komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się nowosć Camasutry - "Powiedz mi"?
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #4