Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

i

Autor: Instagram.com/etnamusicofficial Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

2022-11-08 10:50

Wokalistka disco polo znów robi furorę w sieci. Etna pokazała nagranie w sukni ślubnej, w której wygląda obłędnie. Piosenkarka znana z takich utworów jak np. „Rolnik” czy „Przytulajka” przy okazji publikacji wideo w mediach społecznościowych napisała tez kilka słów o mężu i swojej decyzji dotyczącej ślubu

Uroda wokalistki disco polo od lat jest tematem zachwytów internautów. Każde zdjęcie Joanny Kaczanowskiej wywołuje lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Tym razem Etna pokazała wideo z pokazu mody ślubnej, w którym uczestniczyła jako modelka. Piosenkarka ubrana w białą suknię oczarowała fanów na Instagramie. Przy okazji publikacji nagrania Etna napisała o przygotowaniach do pokazu.

- Jolanta uszyła mi suknię w 10 dni ! Choć nie miała ze mną łatwo, bo w międzyczasie, jak przystało na prawdziwą pannę młodą, schudłam dwa kilo na detoksie z soków owocowo-warzywnych. Tak perfekcyjnie skrojonego gorsetu w życiu nie miałam! - napisała Etna na Instagramie.

Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

- Przy okazji publikacji nagrania z pokazu, Etna podziękowała także mężowi. Wspomniała tez o tym, że decyzje o ślubie podjęła, gdy była bardzo młoda, jednak niczego nie żałuje.

Dziękuję też mojemu Mężowi, który zawsze stoi po drugiej stronie kamery. Dziś w tej sukience mogłabym znów pójść z Tobą do ołtarza. Choć, jak to mówią, byłam młoda i głupia, nie pomyliłam się, dziś zrobiłabym tak samo - przyznała Etna.

ZOBACZ TEŻ: Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

Sonda
Czy Tobie też udało się szczęśliwie zakochać w młodym wieku?
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7