Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

i

Autor: Instagram.com/etnamusicofficial Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

2022-11-03 10:29

O tym, ze to wulkan nie kobieta świadczy jej pseudonim artystyczny. Joanna Kaczanowska czyli Etna najnowszym wideo rozpaliła sieć do czerwoności. Wokalistka disco polo poinformowała o nagraniu najnowszego teledysku i premierze piosenki. Do wiadomości dodała krótkie wideo, na którym na pierwszy rzut oka jest naga.

Naga Etna na zdjęciach lub wideo to z pewnością marzenie wielu internautów, jednak wokalistka disco polo nie odważyła się na pokazanie wszystkiego. A mimo to, każde jej zdjęcie wywołuje ogromny entuzjazm internautów. Uroda i ciało Joanny Kaczanowskiej od lat są obiektem zachwytów nie tylko męskiej część publiczności. Etna znana jest ze swojego zamiłowania do zdrowego trybu życia, więc często pozuje w bikini podczas morsowania. Na jej Instagramie znajdziemy także zdjęcia z sesji jogi, ale też takie, na których eksponuje piersi w szczytnym celu. Niedawno furorę zrobiło zdjęcie z łóżka, a teraz wokalistka rozbudziła zmysły nagraniem z najnowszego teledysku.

ZOBACZ TEŻ: Seksapil Camasutry rozpala zmysły. Najnowsze zdjęcia gwiazdy disco polo zachwycają: "Pani jest zjawiskowa, po prostu kobieta z klasą"

Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

Czerwone światło, ogromny but na koturnie a na nim Etna w seksownym body. Uwagę przykuwają długie nogi, jedną z nich wokalistka unosi w taki sposób, że fanom robi się gorąco. Pikanterii dodaje fakt, że na pierwszy rzut oka wokalistka wygląda jakby była nago. W ten sposób Etna poinformowała, że zrealizowała najnowszy teledysk.

- Teledysk zrealizowany ! Pobudka o 5:30, ponad pół doby intensywnej pracy. Premiera już w listopadzie - napisała Etna pod seksownym filmikiem na Instagramie

Sonda
Czekasz na nowy teledysk Etny?
Bayera zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Radomiu