Seksowna Etna z dumą odsłoniła biust. TEN widok oczarował internautów!

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama: https://www.instagram.com/etnamusicofficial/ Seksowna Etna z dumą odsłoniła biust. TEN widok oczarował internautów!

Seksowna Etna z dumą ODSŁONIŁA piersi. TEN widok oczarował internautów!

2022-10-26 12:51

Etna chętnie pokazuje swoje kobiece wdzięki, co podoba się jej fanom. Gwiazda sceny wrzuca na swoje profile w mediach społecznościowych kuszące zdjęcia obok których, szczególnie męska część jej obserwatorów, nie przechodzi obojętnie. Teraz to również kobiety powinny zainteresować się postem piosenkarki. Wpadła ona na pomysł i zrobiła piękny gest. O co dokładnie chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Etna odsłoniła biust - dlaczego?
  2. Etna odsłoniła biust - zdjęcie

Etna od 2002 roku zachwyca na scenie, a od jakiegoś czasu rozgrzewa internautów w mediach społecznościowych. Często pokazuje się w samym bikini prezentując przy tym pomysłowe i niecodzienne pozy. Wystarczy przypomnieć, że niedawno Etna okryta samą kołdrą rozbudziła zmysły fanów. Wrzuciła z pozoru zwyczajne zdjęcie z łóżka i doczekała się kilkudziesięciu komentarzy rozkochanych fanów. Furorę robiła też fotografia zrobiona w środku zimy, gdy skąpo ubrana stoi na traktorze. Joanna Kaczanowska ponownie oczarowała internautów swoją urodą, ale jednocześnie wydała ważny i mocy apel w kierunku kobiet.

Angelika Żmijewska (Topky) z apelem do fanów. Co napisała?

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM
Sonda
Czy chodzicie regularnie do lekarza na badania?

Etna odsłoniła biust - dlaczego?

Etna postanowiła odsłonić biust w słusznym celu. Kończy się październik, a to miesiąc, który uznawany jest za czas profilaktyki raka piersi. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie, grudniu, czy styczniu nie będzie można się badać pod kątem tej przebrzydłej choroby. Odsetek kobiet badających się w kierunku nowotworów piersi wciąż jest niski, dlatego znane osobistości chętnie włączają się do promocji tego typu działań. Chodzi przede wszystkim o poszerzanie świadomości, że wczesne wykrycie choroby daje ogromne szanse na przeżycie. Kaczanowska akcję poparła dodając tematyczne hasztagi i dający do myślenia opis:

Żeby bimbały się bimbały, muszą być zdrowe! Październik. Dziewczyny, Kobiety! Idziemy na badania: USG, mammografię piersi. Rak piersi może zaatakować każdą z nas zawsze i wszędzie! Wczesne wykrycie daje ogromne szanse na zdrowie i życie!

Etna odsłoniła biust - zdjęcie

Zdjęcie Etny 2022 budzi wyobraźnię fanów a jednocześnie ma na celu dobitnie przemówić zarówno do samych kobiet, jak i ich partnerów, braci, ojców czy przyjaciół, że warto się badać. 

Mężczyzna z Czech NA USZACH zagrał polski hit disco-polo! Tego nie da się od-zobaczyć