Mężczyzna z Czech NA USZACH zagrał polski hit disco-polo! Tego nie da się od-zobaczyć

i

Autor: screen from video on: https://www.instagram.com/primaftv/ Mężczyzna z Czech NA USZACH zagrał polski hit disco-polo! Tego nie da się od-zobaczyć

Mężczyzna z Czech NA USZACH zagrał polski hit disco-polo! Tego nie da się od-zobaczyć

2022-10-25 9:56

Ona lubi pomarańcze, czyli jeden z największych hitów polskiego disco-polo, wybrzmiał w czesko-słowackim Mam Talent! Pewien mężczyzna zdecydował się zagrać właśnie ten przebój... na uszach! Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, to koniecznie nadróbcie zaległości.

Spis treści

  1. Ona lubi pomarańcze zagrane na uszach

Mężczyzna z Czech na uszach zagrał polski hit disco-polo i jego wersja przejdzie do historii! Choć jurorzy talent-show zawsze muszą powstrzymać się od śmiechu, powinni wykazać się szacunkiem i zrozumieniem w stosunku do osoby walczącej o marzenia, to przy tym uczestniku nie mogli się powstrzymać. Wziął on udział w 10. edycji czesko-słoweńskiego Mam Talent. W bitwie o najlepszy talent postanowił zaprezentować właśnie swoją niebywałą umiejętność grania "melodii" na uszach przy jednoczesnym śpiewaniu! Odcinek z jego udziałem promowany był na Instagramie telewizji, która transmituje Mam Talent, a także na Tiktokowym profilu stacji. Właśnie za pośrednictwem platformy z krótkimi filmikami Polacy poznali nowy, światowy talent! Nie przeszli obok niego obojętnie.

Fame MMA 16 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy i kiedy jest Fame MMA 2022?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Ona lubi pomarańcze zagrane na uszach

Nasi południowi na mapie sąsiedzi wielokrotnie udowodnili, że mają talent i wykazują się ogromną kreatywnością. Stamtąd pochodzi Ewa Farna, to tam stworzony został Krecik, czy legendarny serial animowany, Sąsiedzi. Soczewki kontaktowe, w latach 50. również wymyślili Czesi! Ich pomysłowość do dziś budzi u nas szacunek. Kolejnym dowodem na to stwierdzenie jest uczestnik czeskiego Mam Talent, którego dane osobowe pozostają póki co tajemnicą. W czeskim talent-show postanowił wykonać utwór Ona lubi pomarańcze na uszach i zyskał tym sławę wśród polskich internautów. Jurorzy programu nie umieli powstrzymać się od łez śmiechu, a za to Polacy pisali w komentarzach:

  • XD Polskie disco-polo nawet tam;
  • Tak wiele pytań;
  • W Polsce byłby w finale;
  • Ktoś mu pewnie dla żartu powiedział żeby spróbował a on wziął i poszedł;
  • mój mózg w szkole;

Niewykluczone, że zespół After Party kiedyś zaprosi do wspólnego występu odważnego uczestnika Mam Talent. Zobaczcie, jak wypadł!