Andrzej z Plutycz szczery jak nigdy! Rolnik z Podlasia zdradził, jak trafił do telewizji

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz z bratem Jarkiem Onopiukiem

telewizja

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie ostro oberwał od fanów! Zawiódł rolników?

2024-02-13 16:02

Andrzej z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie" znów mocno zaszedł za skórę niektórym osobom. Choć rolnik ma wielu fanów, którzy regularnie oglądają go w telewizyjnym serialu, to nie brakuje również i jego przeciwników. Ci mocno udzielają się w Internecie pod jego filmami. Ostatnio znów się odezwali.

Andrzej z Plutycz w ogniu krytyki

Internauci nie są szczególnie łaskawi, jeśli chodzi o Andrzeja z Plutycz. Rolnik, którego od kilku lat możemy oglądać w produkcji Rolnicy. Podlasie może przekonać się w sieci o różnych odcieniach sławy. Choć to jeden z najpopularniejszych bohaterów formatu, to mimo wielu fanów, Andrzej z Plutycz ma też wielu przeciwników. Część osób krytykuje go m.in. za zachowanie w programie względem jego rodziny. Jakiś czas temu internauci zarzucali mu z kolei, że nieodpowiednio traktuje swoje zwierzęta. Jakby tego było mało, to problem z bohaterem Rolnicy. Podlasie mają mieć nawet sami sąsiedzi. Tym ma przeszkadzać telewizyjna popularność Andrzeja, gdyż oni sami na tym cierpią. Teraz okazuje się, że Andrzej z Plutycz znowu zaszedł niektórym za skórę. Wszystko po publikacji jego najnowszego filmu. Co się stało?

Rolnicy. Podlasie. Wymiana desek w furmance. Wzorowa współpraca

Andrzej z Plutycz nie protestował?

Bohater serialu Rolnicy. Podlasie regularnie udziela się na swoim kanale na You Tube. To tam internauci mogą zobaczyć dodatkowe materiały z życia Andrzeja z Plutycz, które nie są pokazywane w telewizji. Najbardziej znany rolnik w naszym kraju pokazuje tam różne momenty. Ostatnio grał np. w bilarda. Jednak to nie ta gra wzbudziła u internautów największe emocje, a coś zupełnie innego. Komentujący wideo niespodziewanie zaczęli bowiem wypominać Andrzejowi, że zajmuje się nie tym, czym powinien.

Widział ktoś tych dwóch na proteście..?

Andrzej na pewno nie pojedzie na strajk rolnikòw bo mu szkoda paliwa 🚜🚜🚜🤭 ...

Andrzej , rolnicy protestują a Ty się lansujesz ? Jak to jest ?

- czytamy pod filmem Andrzeja.

Jak widać, niektórzy internauci mocno się oburzyli. Czy słusznie? To musicie ocenić sami.