telewizja

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie w Europarlamencie?! Szokujące słowa

2024-06-26 23:22

Czy serial Rolnicy. Podlasie pokazuje wieś taką, jaka jest ona w rzeczywistości? Jeśli tak, to z pewnością nie brakuje na niej kolorytu. W jednym z najpopularniejszych formatów w Polsce nadaje go Andrzej z Plutycz. Ten wzbudza ogromne emocje u internautów. Ostatnio w sieci zrobiło się gorąco za sprawą pomysłu, by Andrzej trafił do Europarlamentu.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz z nową rolą w życiu?

Gdyby zrobić konkurs na najbardziej znanego bohatera serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie, to Andrzej z Plutycz wygrałby go bez najmniejszego problemu. Ten mężczyzna jest bowiem osobą, którą najmocniej kojarzy się z tym formatem większości Polaków. Na co najlepszym dowodem jest fakt, jak dużą popularnością cieszą się jego filmy w sieci na autorskim kanale na You Tube. Tam Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie pokazuje kulisy swojego życia i zapoznaje widzów z jego pracami w polu i wokół domu. Choć zazwyczaj w komentarzach pod filmami, które dodaje Andrzej z Plutycz pojawia się krytyka, to jednak ostatnio w sieci pojawił się dość nietypowy pomysł. Bohater serialu Rolnicy. Podlasie miałby zmienić swoją życiową rolę. I to diametralnie.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz otworzy winnicę?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz europosłem?

Ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego wzbudzały w sieci ogromne emocje. Te już za nami. I nie startował w nich oczywiście Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Choć okazuje się, że może był to błąd. W komentarzach pod filmem, który opublikował ostatnio rolnik, pojawił się dość nietypowy pomysł. A mianowicie - Andrzej z Plutycz miałby trafić do... europarlamentu!

On by pasował do europarlamentu tam wszystkie taki tołk mają jak on

- napisał jeden z widzów kanału, który prowadzi bohater Rolnicy. Podlasie.

Trzeba przyznać, że Andrzej z Plutycz w Parlamencie Europejskim byłby ciekawym widokiem. Czy się to kiedyś wydarzy? Szanse są zapewne raczej dość małe, ale nudno na pewno by nie było.