Andziaks i Luka

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=v4-6Z4b0sns

Influencerzy

Andziaks i Luka wiedzieli od dawna, że wygrają Azja Express! Teraz się wygadali

2023-06-06 12:48

Wygrana Andziaks i Luki w Azja Express 2023 udowodniła, że oprócz znakomitej współpracy i gorącego uczucia łączy ich coś jeszcze - ogromne wsparcie i wiara w siebie. Para pokonała pozostałych uczestników i dotarła w wyznaczone miejsce, dzięki czemu udało jej się zyskać tytuł zwycięzcy tegorocznej edycji programu. Okazuje się jednak, że Andziaks, a w zasadzie jeden z jej znajomych, przewidział to, że uda im się zajść tak daleko!

Finał Azja Express 2023 wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Każdy z nich miał swojego faworyta w programie, któremu kibicował i, któremu życzył wygranej. Na ostatniej prostej zmierzyły się trzy duety: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Angelika i Łukasz Trochonowicz oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć. Jednak zwycięska para mogła być tylko jedna. Program wygrali Andziaks i Luka, influencerzy, którzy od kilku lat podbijają polski YouTube. Małżeństwo zaskarbiło sobie ogromną sympatię widzów programu, którzy uwielbiali ich cięte riposty, drobne kłótnie, ale także to, jaką relację tworzą. Para wielokrotnie udowodniła, że może na siebie liczyć w każdej sytuacji, a wsparcie i wiara w siebie, to fundamenty ich związku. Finał Azji Express 2023 polegał na jak najszybszym dotarciu do mety. Po pojawieniu się na miejscu każda z par musiała trzykrotnie uderzyć w przygotowany przez produkcję bęben. Jeśli w odpowiedzi usłyszała muzykę, to mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Ten zaszczyt przypadł właśnie Angelice i Łukaszowi. Okazuje się jednak, że zwycięstwo nie było dla nich aż tak wielkim zaskoczeniem, jak mogłoby się wydawać.

Friz z mocną niespodzianką dla fanów. Nie mogli opanować swoich emocji

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

Azja Express - Andziaks i Luka

Wygrana Andziaks i Luki w Azja Express z pewnością była dla widzów wielkim szokiem. Fani programu byli raczej podzieleni pod względem swoich faworytów, a głosy rozkładały się po równo. Jednak jak wynika z filmu opublikowanego na kanale Łukasza - zakochani o wygranej wiedzieli już wcześniej. Kilka dni po zwycięstwie uchylili rąbka tajemnicy i wygadali się, skąd dostali taką informację.

Andziaks i Luka - wygrana w Azja Express

Andziaks i Luka nagrali film, w którym opowiedzieli o swojej przygodzie w programie i rozwiali wszelkie wątpliwości swoich fanów. Zdradzili m.in., że ich bliscy, choć wiedzieli o ich wygranej, to nie zdawali sobie sprawy z tego, jak przebiegała wyprawa i kto odpadał w kolejnych odcinkach. Jeden z fanów dopytywał też, czy zakochani zdawali sobie sprawę z tego, że uda im się zajść tak daleko.

Była taka zabawa i mówię słuchajcie, niech każdy teraz wytypuje parę, która pierwsza odpadnie. No i wszyscy tam kombinują, typują, ale nikt nie powiedział na siebie. A ja tak siedzę, patrzę po wszystkich i mówię: jezu, a mi się wydaje, że pierwsi odpadniemy my. Uświadomiłam sobie, jakie osoby siedzą obok nas, Jak oni są wszyscy zwarci i gotowi... - przyznała Andziaks.

Niedługo później zdradziła również, że przed rozpoczęciem wyścigu była u jasnowidza, który przewidział jej udział w programie oraz to, że uda jej się zajść w nim bardzo daleko. Kiedy widz zapytał, czy udało się mężczyźnie przepowiedzieć ich przyszłość ta od razu zaczęła twierdząco kiwać głową.

Magda Gessler ujawniła tajemnicę Kuchennych Rewolucji. Teraz już wszystko jasne

Powiedział do mnie tak: Słuchaj, ja widzę, że ty będziesz w tym programie. Najpierw mi powiedział, że będę w programie przed, a później, jak już wróciłam, to byłam też u niego. On do mnie mówi tak: wygrałaś czy nie wygrałaś? Mam pytać kogoś tam, nie wiem - kuli czy tych kart haha. Ja mówię, że jak chcesz, to zapytaj, a on tak patrzy i mówi... oj, będzie pierd****ęcie. Ale będzie u was w życiu. Teraz wszystko wywróci się do góry nogami, wszystko. I jak tak sobie myślę, że boże, ale on ma moc!

Więc no, jakby przewidział, no nie wiem. - dodał Luka.

Źródło: Andziaks i Luka wiedzieli od dawna, że wygrają Azja Express! Teraz się wygadali