Angelika i Paula z Topky

i

Autor: AKPA

ZARADNE DZIEWCZYNY

Angelika i Paula z Topky nie utrzymują się z samej muzyki. Na co dzień mają inną pracę!

2024-05-20 9:13

Zaradne i mądre dziewczyny! Właśnie tak można określić Angelikę Żmijewską i Paulę Karpowicz-Zimecką z grupy Topky. Okazuje się, że wokalistki nie tylko koncertują i wydają nowości, ale także po godzinach mają inną pracę. Czym zajmują się, gdy nie wychodzą na scenę, ani do studia? Możecie być zaskoczeni!

Jedna brunetka, druga blondynka. Obie piękne, mądre, utalentowane i zaradne! Mowa o wokalistkach zespołu Topky - Angelice Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej, które od lat dają czadu na polskiej scenie muzycznej. Panie swoją karierę rozpoczynały w zespole Top Girls, jednak w pewnym momencie zdecydowały się na krok do przodu i jako przyjaciółki założyły muzyczny duet Topky, który radzi sobie świetnie. Wokalistki wydają hit za hitem, współpracują z innymi wokalistami disco polo, a także cały czas koncertują. Angelika i Paula nie mogą narzekać na nudę, jednak mimo wielu obowiązków związanych z muzyką po godzinach mają czas, by zająć się całkiem czymś innym.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie mieszka Skolim? Jego dom to całkiem spora posiadłość!

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Gdzie pracują Angelika i Paula z Topky?

Muzyka to ich życie, ale okazuje się, że żyją nie tylko nowymi piosenkami, występami na scenie i teledyskami. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka po godzinach robią coś jeszcze, a mianowicie mają swoje biznesy! Angelika pasjonuje się japońskim masażem twarzy - kobido i na taki relaks można umówić się do niej w Warszawie, o czym często informuje na swoim Instagramie. Paula natomiast uwielbia branżę beauty i od maja 2021 roku, prowadzi swój salon piękności Top of Beauty by Paula Karpowicz w Augustowie i co ciekawe, pod koniec kwietnia 2024 wokalistka otworzyła też swój drugi salon Top of Beauty Estetic. Jesteście zaskoczeni? Trzeba przyznać, że dziewczyny mają smykałkę nie tylko do muzyki, ale i do własnego biznesu!