Angelika Żmijewska gwiazdą programu TV! Jest pierwsza zajawka (WIDEO)

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska/ jakub.szulczyk Angelika Żmijewska gwiazdą programu TV! Jest pierwsza zajawka (WIDEO)

Disco polo

Angelika Żmijewska gwiazdą programu TV! Jest pierwsza zajawka (WIDEO)

2023-09-01 21:13

Angelika Żmijewska to nie tylko jedna z najpopularniejszych i wyjątkowo uzdolnionych wokalistek disco polo, ale bez dwóch zdań też jedna z najbardziej uwielbianych. Fani zarówno duetu Topky, jak i samej Angeliki ochoczo okazują jej sympatię, co rusz zasypując komplementami i wspierając przy kolejnych projektach. Z pewnością ucieszy ich zatem fakt, że już wkrótce będą mieli okazję ujrzeć swą ulubienicę w telewizji i to nie w formie koncertowej.

Angelika Żmijewska to jedna z tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami kulisami swojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Wokalistka zespołu Topky niejednokrotnie publikowała w sieci posty dotyczące jej pasji – poza muzyką lubi też podróże (które ochoczo relacjonuje) i interesuje się szeroko pojętym selfcare’em. A już wkrótce ujawni nam znacznie więcej i to we własnym programie telewizyjnym.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska z zespołu Topky mówi o swoim marzeniu. Będziecie w szoku

Angelika Żmijewska z własnym programem TV. Pokazała pierwszą zapowiedź

Szczegóły projektu są obecnie owiane tajemnicą. Angelika zdradziła tylko, że dzięki temu formatowi będziemy mieli okazję bliżej ją poznać – opowie nam o swoim życiu i zainteresowaniach, a także bliskich jej osobach.

(…) kręciliśmy jakiś czas temu program, w którym zaprezentowałam szerzej prywatną stronę mojego życia, opowiadając o sprawach dla mnie ważnych takich jak samorozwój, pasje, rodzina i znajomi, których kocham, muzyka, masaże itd. Myślę, że możecie tez wynieść z tego coś dla siebie – napisała na Instagramie.

Przewidywana data premiery i kanał, w którym będziemy mogli obejrzeć Angelikę, nie zostały jeszcze ujawnione. Piosenkarka obiecała jednak, że wkrótce dam znać. Czekamy zatem!

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM