Czy Angelika Żmijewska z Topek odnalazła już swoją miłość? Opowiedziała o tym szczerze na Instagramie

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z zespołu Topky mówi o swoim marzeniu. Będziecie w szoku

2023-08-31 14:36

Każdy z nas ma jakieś marzenia, do których dąży. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd disco polo. Część z nich chce by ich piosenki docierały do jeszcze większej grupy odbiorców, inni marzą o zapełnionych miejscach przed sceną... O swoim marzeniu opowiedziała też Angelika Żmijewska z zespołu Topky. Wszystko dodała na Instagrama.

Marzenie Angeliki Żmijewskiej

"Bo fantazja, bo fantazja, bo fantazja jest od tego..." - śpiewał kiedyś zespół Fasolki. Jednak zamiast fantazjować, lepiej działać i spełniać swoje marzenia. Te mniejsze i te większe. O tym doskonale wiedzą muzycy disco polo, którzy często od najmłodszych lat chcieli robić karierę i osiągać sukcesy przed całą Polską. Nie da się ukryć, że sporej grupie się to udało. Wśród współczesnego młodego pokolenia możemy słuchać m.in. Skolima, Kamila Kossakowskiego z DiscoBoys, a także zespołu Topky. I właśnie gwiazda tej ostatniej formacji - Angelika Żmijewska podzieliła się ostatnio w sieci informacją nt. swojego marzenia. I choć jakiś czas temu jej koleżanka Paula Karpowicz poszukiwała jej męża na scenie, to tym razem nie chodziło o faceta. Co wyznała Angelika swoim fanom na Instagramie?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska o swoim marzeniu z dzieciństwa

Angelika Żmijewska z zespołu Topky ma ostatnio bardzo dobrą passę. Koncertuje w całej Polsce, rozbawiając publiczność w najodleglejszych zakątkach kraju. Jednak przy tym zapracowanym trybie życia nie zapomina o tym, co najważniejsze, czyli o odpoczynku. Ostatnio wokalistka postanowiła zrobić ze swoimi znajomymi babski wieczór. Panie zdecydowały się na obejrzenie jednego z najpopularniejszych filmów Disney'a - "High school musical". I to właśnie ta produkcja skłoniła Angelikę do wyznania. Na story przedstawiającym filmowych Troy'a i Gabrielę zdradziła, że oglądając ten film w podstawówce, marzyła o tym, żeby zaśpiewać na scenie tak, jak oni. Trzeba przyznać, że to marzenie musiało być bardzo mocne, bo dziś wokalistka Topek występuje na niejednej scenie! I życzmy, żeby ta przygoda trwała, jak najdłużej.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu