Paula Karpowicz z zespołu Topky szuka faceta dla swojej koleżanki z zespołu! Nie uwierzysz, co zrobił fan

i

Autor: Instagram.com/ topky_official

disco polo

Paula Karpowicz szuka faceta dla swojej koleżanki z zespołu Topky! Nie uwierzysz, co zrobił fan

2023-07-31 15:18

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky ostatnio coraz częściej podgrzewają wokół siebie emocje. Tak było i tym razem. Paula postanowiła, że znajdzie męża dla swojej koleżanki z zespołu. Ten musiał spełnić jeden warunek. Będziecie w szoku, co zrobił fan dziewczyn, starając się o rękę Angeliki.

Paula Karpowicz szuka męża Angelice Żmijewskiej

Prawdziwa przyjaźń to taka, w której obie strony mogą zawsze na siebie liczyć. A co, kiedy przyjaciółka szuka dla swojej kumpeli męża? Wtedy można chyba powiedzieć, że to bardzo mocna relacja. A właśnie na taki krok zdecydowała się Paula Karpowicz, która postanowiła, że znajdzie partnera dla Angeliki Żmijewskiej, z którą wspólnie tworzy zespół Topky. Dziewczyny mają na swoim koncie wiele hitów. Wśród nich m.in. "Szpile", z Ronniem Ferrarim "Zatańcz ze mną", a z Łobuzami "Dawaj mi pyska". Przy ciągłym tworzeniu muzyki i wyjazdach na koncerty zapewne niełatwo znaleźć czas na miłość. Choć samej Pauli Karpowicz się to udało, bo od jakiegoś czasu jest mężatką. Teraz swoje umiejętności zdobywania męskich serc postanowiła wykorzystać, by pomóc przyjaciółce. I to w nietypowy sposób...

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz dostała CV

Od jakiegoś czasu Paula Karpowicz na koncertach informuje, że szuka męża dla Angeliki Żmijewskiej. Ta odpowiada, żeby CV wysyłać do jej przyjaciółki. I choć są to raczej niewinne żarty dziewczyn na scenie, to okazuje się, że znalazł się śmiałek, który wziął je na poważnie i postanowił zawalczyć o serce gwiazdy zespołu Topky. Jak poinformowała ostatnio na Instagramie Angelika - jeden z fanów przekazał Pauli pierwsze CV. Trzeba przyznać, że chłopak naprawdę może się pochwalić nie lada odwagą. Czy to chwyci Paulę i Angelikę za serce? Tego na razie nie wiadomo, bo dziewczyny nie zdradziły, czy fan ma szansę na coś więcej. Ciekawe, czy znajdzie on kolejnych naśladowców. Gdyby Angelika znalazła sobie męża za pomocą CV, to byłaby to historia, jakiej świat disco polo jeszcze nie widział!

Czy możesz nazwać się prawdziwą gwiazdą disco polo? Sprawdźmy!

Pytanie 1 z 10
Zenek Martyniuk w kultowym utworze śpiewa: