Paula Karpowicz we wzruszającym nagraniu dziękuje fanom

i

Autor: Screenshot Instagram/ paulakarpowicz Paula Karpowicz we wzruszającym nagraniu dziękuje fanom

Gwiazdy

Paula Karpowicz we wzruszającym nagraniu dziękuje fanom. „Nie spodziewałam się”

2023-05-16 21:06

Paula Karpowicz wzięła ślub i – jak widzimy po relacjach w social mediach – była to niezwykle wyjątkowo impreza. Gdy największe emocje już opadły, wokalistka Topky wrzuciła na InstaStory wzruszający filmik, w którym zwróciła się do swoich fanów.

Paula Karpowicz została mężatką, a jej fani wspierali ją zarówno podczas przygotowań do ślubu, jak i w tym szczególnym dniu. Piosenkarka ochoczo relacjonowała ten trudny i stresujący okres przed ceremonią, utrzymując stały kontakt z fanami i odpowiadając na wszelkie ich pytania. Teraz zwróciła się zaś z podziękowaniami.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura o sukienkę. Angelika Żmijewska zaliczyła wielką wtopę, czy to internauci są przewrażliwieni?

Paula Karpowicz we wzruszającym nagraniu dziękuje fanom

Wokalistka Topky przyznała, że nie spodziewała się aż takiego zaangażowania swoich fanów i tylu słów wsparcia, jakie od nich otrzymała. Wzruszona podziękowała im na InstaStory dodając, że gdyby mogła to najchętniej wszystkich ich by na to wesele zaprosiła, bo są stałą częścią jej życia i dają jej wiele wsparcia.

Ogrom rzeczonego wsparcia widać zresztą w komentarzach, którymi internauci zalali profil Pauli. Pod zdjęciami i nagraniami z wesela aż roi się od pełnych ciepła słów. Pozazdrościć takich fanów!

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.