Paula Karpowicz z Topky zdradziła szczegóły ślubu! Jaką suknię założy i czy stawia na tradycję?

i

Autor: Screenshot Instagram/ paulakarpowicz Paula Karpowicz z Topky zdradziła szczegóły ślubu! Jaką suknię założy i czy stawia na tradycję?

Celebryci

Paula Karpowicz z Topky zdradziła szczegóły ślubu! Jaką suknię założy i czy stawia na tradycję?

2023-05-15 14:22

Paula Karpowicz to jedna z liderek popularnego zespołu disco polowego. 12 maja 2023 roku wokalistka Topky bierze ślub, a fanów z pewnością ciekawią szczegóły uroczystości. Piosenkarka nie trzymała ich w tajemnicy!

Paula Karpowicz już wkrótce zostanie żoną. Wokalistka Topky, która ma na koncie szereg hitów i koncertów (w tym zagranicznych) zadbała o to, by ten „najważniejszy dzień w jej życiu” był naprawdę wyjątkowy. Przygotowaniami ochoczo dzieliła się w social mediach, a któregoś razu zorganizowała nawet małe Q&A, w którym odpowiedziała na najbardziej palące pytania fanów. Ujawniła tym samym wiele szczegółów związanych ze ślubem.

CZYTAJ TAKŻE: Hit Topky w wykonaniu fanek. Nagranie doceniły nawet dziewczyny z zespołu!

Paula Karpowicz z Topky zdradziła szczegóły ślubu! Jaką suknię założy i czy stawia na tradycję?

Przede wszystkim Paula Karpowicz obiecała, że w jej social mediach pojawi się masa zdjęć ze ślubu, zatem wszyscy fani będą mieli okazję zobaczyć jej suknię. Piosenkarka wypowiedziała się też na temat tradycji weselnych i „zakazów kolorystycznych”. Na pytanie jednego z internautów o to, co sądzi o czarnych sukienkach, odpowiedziała:

Myślę, że jest to tak samo przereklamowane, jak i biała suknia. Wesele to nie jest jakaś musztra, a przyjemność. Jestem zdania, że i tak każdy wie, kto jest w tym dniu Panną Młodą i każdej swojej koleżance mówiłam, żeby założyła to, w czym się czuje najlepiej, bez względu na kolory. Lubisz czarny? Idź! Why not? Ważne żebyś się swobodnie czuła i bawiła.

Następnie Paula odpowiedziała na szereg kolejnych pytań. Przyznała między innymi, że będzie miała dwie suknie (drugą lekką i zwiewną, a zatem lepszą do tańca), gości będzie ok. 220, a po ślubie nie zrezygnuje ze swojego nazwiska i zamiast tego będzie miała dwuczłonowe.

Na zdziwienie jednego z fanów, że wesele jest w piątek, odparła, że odpowiadają za to kwestie praktyczne – wówczas goście swobodnie mogą bawić się na poprawinach i nie zamartwiać, że jutro muszą iść do pracy.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska