Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

i

Autor: Screenshot Instagram/ paulakarpowicz Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

2023-03-06 23:07

Paula Karpowicz to popularna polska wokalistka, której poczynania w sieci śledzi 178 tys. internautów. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów śmiałą metamorfozą – postawiła bowiem na natural beauty. Skąd taka decyzja?

Wokalistka zespołu Topky zazwyczaj prezentuje się swoim fanom w ostrym makijażu, okraszonym wachlarzem doczepiamy rzęs. Ten wizerunek musimy – przynajmniej chwilowo – pożegnać. Paula Karpowicz postanowiła bowiem dokonać pewnych zmian w swoim wyglądzie i internauci wydają się być zgodni – to była dobra decyzja!

CZYTAJ TAKŻE: Niesamowita metamorfoza Magdy Narożnej. Fan: „Zakochałem się w Pani”

Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

Na IstaStories Pauli Karpowicz pojawiło się wideo, w którym widzimy ją w stylu natural beauty – bez doczepianych rzęs. Wokalistka Topky wyjaśniła, że raz na jakiś czas czuje potrzebę zmienienia czegoś w swoim wyglądzie.

Słuchajcie, ja mam tak, że raz w roku mam taki odpadł, że zmieniam kształt paznokci i kwadraty i właśnie zdejmuję rzęsy - wyznała na Instagramie.

Paula Karpowicz z Topky w wersji natural beauty

i

Autor: Screenshot Instagram/ paulakarpowicz Paula Karpowicz z Topky w wersji natural beauty

Fani piosenkarki mieli szansę podzielić się swoją opinią i aż 72% głosujących zaznaczyło, że naturalny image był strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak zaliczacie się do zwolenników „ostrzejszego” oblicza wokalistki – spokojna głowa, ono z pewnością jeszcze wróci. Główna zainteresowana przyznała bowiem, że po okresie – jak to ujęła – odpału, z czasem wraca do swoich ikonicznych rzęs.

I teraz jest ten czas, że mam ten odpał, ale on mi minie i założę je [rzęsy – przyp. red.] z powrotem. Ale na razie chodzę TAK.

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM