Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience. Internauci oniemieli na TEN widok

i

Autor: screen z filmu na Instagramie: https://www.instagram.com/angelika.zmijewska/ Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience. Internauci oniemieli na TEN widok

Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience. Internauci oniemieli na TEN widok

2023-03-06 12:51

Angelika Żmijewska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd disco-polo. Internauci nie mają wątpliwości, że gdyby rozpoczęła solową karierę, to zrobiłaby ogromną furorę i nie miałaby problemu z wyprzedaniem biletów na swoje koncerty. Artystka czaruje, nie tylko swoim głosem, ale również wyglądem. Jej zdjęcia, w mediach społecznościowych zbierają mnóstwo polubień, pozytywnych komentarzy zachwyconych słuchaczy. Teraz właśnie dodała wideo, które oczarowało głównie męską część widowni!

Spis treści

  1. Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience
  2. Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience

Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience oczarowała swoich fanów. Nie jest to pierwszy i zapewne ostatni raz, ale tym razem zrobiło się naprawdę gorąco. W styczniu fani mogli zobaczyć, jak wygląda Angelika Żmijewska w samej bieliźnie, a teraz gwiazda zespołu Topky zaprezentowała się w białej sukience. Internauci zaczęli się martwić, że wokalistka porzuci karierę muzyczną i zostanie gwiazdą modelingu. Słusznie stwierdzili również, iż stwierdzenie nie ma ideałów, jest niesłuszne i w jej przypadku nie znajduje uzasadnienia. Najwięksi fani zauważyli wymalowane szczęście na twarzy artystki oraz porównali jej do anioła.

Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, dzieci, bez makijażu, ciąża. Kim jest żona Sławomira?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience

Zimą nawet największe gwiazdy disco-polo nie grają tyle koncertów, co w sezonie letnim. Odpoczywają i znajdują czas na kontakt z fanami. Dobrze wolny czas wykorzystuje Angelika Żmijewska, która jest aktywna na Instagramie, ale również na platformie z krótkimi filmikami. Śledzi ją tam ponad 192 tysiące osób, a dodawane przez nią materiały zebrały ponad 2 miliony polubień. Na drugim najnowszym wideo gwiazda pokazała swoją metamorfozę. Z domowych, luźnych ubrań, wskoczyła w elegancką, obcisłą białą sukienkę. Zaprezentowała się swoim fanom przed lustrem, a ci oniemieli na ten widok:

Śliczna Angelika ♥️♥️♥️ - napisał jeden z fanów;

Cudownie wyglądasz Angelika! pozdrawiam cieplutko - stwierdził jej fan;

A mówią, że nie ma ideałów - słusznie przyznał komentujący użytkownik;

Jesteś Boska! - stwierdził fan; 

Anioł w ludzkiej skórze - określił wokalistkę fan;

- to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod jej wideo. Trzeba przyznać, że sama wokalistka wie, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę! Wygląda naprawdę pięknie, co możecie zobaczyć w wideo poniżej.

Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór: