Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, dzieci, bez makijażu, ciąża. Kim jest żona Sławomira?

Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu. Kim jest żona Sławomira?
Autor: AKPA Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu. Kim jest żona Sławomira?

Kim jest Magdalena Kajrowicz? Kto to jest Kajra? Czy żona Sławomira ma dzieci i była niedawno w ciąży? Internauci wpisują w wyszukiwarkę przeróżne pytania, jeśli chodzi o znaną piosenkarkę i aktorkę. Głównie jednak to właśnie życie prywatnie interesuje ich najbardziej. Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o Kajrę? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek
  2. Magdalena Kajra Kajrowicz - wzrost
  3. Magdalena Kajra Kajrowicz - pochodzenie
  4. Magdalena Kajra Kajrowicz - ciąża
  5. Magdalena Kajra Kajrowicz - dzieci
  6. Magdalena Kajra Kajrowicz - bez makijażu

Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu, wzrost i pochodzenie, czyli najważniejsze słowa kluczowe, które pojawiają się obok nazwiska gwiazdy w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Kim jest żona Sławomira? Zastanawiacie się, kim jest Kajra? Osoby, które pierwszy raz zobaczyły ją na scenie niewątpliwie były oczarowane. Profesjonalnie towarzyszy Sławomirowi i nigdy nie zawodzi. Magda Kajrowicz jest utalentowaną aktorką filmową i serialową, ale również piosenkarką. Wielokrotnie z mężem występowali na imprezach transmitowanych przez znane stacje telewizyjne. W czerwcu 2021 roku wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami i dotarła do wielkiego finału. Mało kto typował, że żona Sławomira dotrze tak daleko. Ucieszyła się, że mogła tyle nauczyć się u boku Rafała Maślaka, z którym stworzyła parę w programie.

Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek

Ile lat ma Kajra, żona Sławomira? O wieku kobiet lepiej nie mówić, bo panie zawsze są młode i piękne. W tym przypadku to jednak internauci z zaciekawieniem poszukują odpowiedzi na te pytanie, dlatego pędzimy. Urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu na Dolnym Śląsku. W 2022 roku obchodziła 38. urodziny i przyznajcie, że nie wygląda na tyle!

VOX FM – Jazda do roboty 2022
Sonda
Czy Kajra powinna iść wydać płytę?

Magdalena Kajra Kajrowicz - wzrost

Ile wzrostu ma Magdalena Kajra Kajrowicz? Aktorka i piosenkarka jednocześnie ma 164 centymetry. Często występuje w wysokich butach.

Magdalena Kajra Kajrowicz - pochodzenie

Kajra to Dolnoślązaczka, która urodziła się w Wałbrzychu. Pseudonim Kajra, jak łatwo się domyślić wziął się z nazwiska Kajrowicz. Niektórzy błędnie, nie znając pełnych danych aktorki zastanawiają się, z jakiego kraju jest wspomniana Kajra.

Magdalena Kajra Kajrowicz - ciąża

Ciąża Kajry to temat, jakim żyli internauci w kwietniu 2021 roku. Wówcza Magdalena Kajrowicz wrzuciła na Instagrama cztery zdjęcia, na których pozuje w lesie zimą. Artystka z uśmiechem na twarzy trzyma się za duży, ciążowy brzuch. Wiele osób zaczęło gratulować Kajrze i Sławomirowi, ale ostatecznie była to jedynie sesja na potrzeby projektu jej męża. Kajra nie była w ciąży, a zdjęcia powstały przy okazji powstawania teledysku piosenki.

Magdalena Kajra Kajrowicz - dzieci

Czy Kajra ma dzieci? Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir wspólnie wychowują syna Kordiana. Nawet Teresa Werner była pod wrażeniem młodego chłopca, którego autor hitu Miłość w Zakopanem zdecydował się pokazać w swoich mediach społecznościowych. Napisała: - Kochany Kordianek. Niezwykle inteligentny, błyskotliwy, taka iskiereczka i taki śliczny. Od pierwszej chwili kiedy go poznałam, jestem nim zauroczona. Ma tak wiele do powiedzenia i zawsze zaskakuje bystrością.

Magdalena Kajra Kajrowicz - bez makijażu

Jak wygląda Kajra bez makijażu? Żona Sławomira to przepiękna kobieta, która często pojawia się bez umalowania. Tak wygląda bez makijażu Magdalena Kajrowicz:

Nasi Partnerzy polecają