Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

Paula Karpowicz (Topky) ujawniła datę ślubu. "Uszanujcie, że to jest nasz dzień"

2023-01-30 11:32

Zbliża się wielki dzień w życiu wokalistki zespołu Topky. Paula Karpowicz niebawem zmieni stan cywilny. Piosenkarka disco polo długo utrzymywała w tajemnicy datę ślubu. Teraz wszystko jest jasne, jednak artystka ma jedną prośbę do fanów.

Paula Karpowicz razem z Angeliką Żmijewską tworzy zespół Topky. Jeden z najpopularniejszych duetów młodego pokolenia disco polo. Dziewczyny mają na koncie takie hity jak np. „Szpile”, „Czy można kochać tak” czy „Dawaj mi pyska” nagrane z Łobuzami lub też „Jeden taniec, jedna noc” z Miłym Panem i zespołem Defis. Być może już niedługo te utwory popłyną z głośników podczas jednego z ważniejszych dni w życiu Pauli Karpowicz. Wokalistka ogłosiła datę ślubu.

Paula Karpowicz ujawniła datę ślubu. Wokalistka disco polo prosi jednak fanów o jedną rzecz

O tym, że serce Pauli Karpowicz jest zajęte fani dowiedzieli się w grudniu 2020 roku. Piękna wokalistka zespołu Topky spotyka się z Grzegorzem Zimeckim. W święta Bożego Narodzenia (2020) para pochwaliła się dobrą nowiną. Grzegorz (manager Miłego Pana) oświadczył się Pauli, a ona odpowiedziała tak. Romantyczne zdjęcia obiegły sieć. Przyszły maż jednej z trzech wokalistek zespołu Topky bardzo się postarał. Był ogromny  bukiet czerwonych róż, a standardowe pytanie – czy zostajesz moją żoną? – pojawiło się na torcie! Później rozpoczęło się planowanie uroczystości. Paula Karpowicz zdradziła już fanom, że suknia gotowa, a impreza odbędzie się w specjalnie wybudowanym do tego celu namiocie. Jednak do tej pory data ślubu była trzymana w tajemnicy, aż do teraz. Paula Karpowicz pokazała ślubne zaproszenia. Widnieje na nich data 23.05. 2023.

- Wiem ze wielu z Was już znało datę, wiem że wielu z Was bardzo nią żyje, ale proszę uszanujcie to że jest to nasz dzień. Dziękuję – napisała Paula Karpowicz na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

Wesele Marzeń z VOX FM | Skolim zagra dla wybranej pary