Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

2023-01-28 16:49

To szczególny czas dla gwiazdy Polo TV. Dziennikarka i prezenterka stacji – Edyta Folwraska, to także autorka książki „Pokusa”, która doczekała się ekranizacji i właśnie trafił do kin. Na premierze pojawiło się mnóstwo osób, które wspierały dziennikarkę w procesie tworzenia. Jedną z nich Jest Paula Karpowicz. Wokalistka zespołu Topky postanowiła napisać kilka słów o koleżance.

Premiera filmu „Pokusa” odbyła się 27 stycznia 2023. Edyta Folwarska jako autorka książki i scenariusza, na których opiera się produkcja wyglądała olśniewająco. Podczas tego wielkiego wieczoru, dziennikarce towarzyszyły bliskie osoby. Swoimi wrażeniami z imprezy postanowiła podzielić się wokalistka zespołu Topky. Paula Karpowicz od lat przyjaźni się z Edytą Folwarską i nie ukrywa, że wiele się od niej uczy.

ZOBACZ TEŻ: Biżuteria warta więcej niż dom? Edyta Folwarska dosłownie błyszczy na premierze "Pokusy"

No i „Pokusa” poszła w świat. Bardzo wzruszający wieczór przede wszystkim z racji tego, że poniekąd uczestniczę w jej życiu od kuchni i wiem jak dużym wyzwaniem to było! Udało się i jestem z niej cholernie dumna bo wiele osób nie wierzyło w powstanie tego projektu oraz w nią, że podoła, ale w życiu trzeba robić odważne kroki być szczerym i nie bać się zmian, tego właśnie się od niej uczę…- napisała Paula Karpowicz na Instagramie.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023