Edyta Folwarska na premierze filmu Pokusa

i

Autor: screen z Instagram/@damienkoba_hair

Biżuteria warta więcej niż dom? Edyta Folwarska dosłownie błyszczy na premierze "Pokusy"

2023-01-27 13:31

Choć dopiero wchodzi na ekrany kin, to już porównywany jest do "365 dni". Autorka książki, której "Pokusa" jest ekranizacją marzy o karierze na miarę Blanki Lipińskiej. Edyta Folwarska na premierze filmu o tym samym tytule co jej książka błyszczała... i to dosłownie! Za cenę biżuterii można kupić cały dom!

Edyta Folwarska w biżuterii za ponad milion złotych

Premiera erotycznego thrillera w reżyserii Marii Sadowskiej była doskonałą okazją, by zapozować na ściance. Piotr Stramowski, Helena Englert czy Joanna Liszowska - to tylko niektóre ze znanych twarzy, które mogliśmy tam podziwiać. Na evencie nie zabrakło oczywiście autorki książki "Pokusa", której ekranizacją jest wchodzący właśnie do kin film o tym samym tytule. Edyta Folwarska niczym gwiazda Hollywood pojawiła się w mocno wydekoltowanej czarnej sukni do ziemi, z rozcięciem odsłaniającym jej całą lewą nogę. Całą stylizację uzupełniła mocno błyszczącą biżuterią. Jak donosi Super Ekspress, łączna wartość błyskotek które miała na sobie wyniosła ponad milion złotych! Podczas premiery pilnowała jej specjalna ochrona.

Film "Pokusa", w którym zagrały takie gwiazdy jak Piotr Stramowski czy Helena Englert, a wyreżyserowała go Maria Sadowska do kin trafi już 27 stycznia.

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Zdjęcia są obłędne