Uczesze ją znany fryzjer celebrytek! Paula Karpowicz (Topky) zdradza szczegóły planowanej imprezy

Paula Karpowicz ślub
Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial Wokalistka zespołu Topky zdradza szczegóły dotyczące planowanego ślubu

Wszystko wskazuje na to, że już za pół roku Paula Karpowicz stanie na ślubnym kobiercu. Czy wokalistka jest przesądna? Kiedy planuje swój wielki dzień i co miało wpływ na wybór właśnie tej daty?

Ślub w miesiącu bez literki R

Do wielkiego dnia w życiu Pauli Karpowicz pozostało już tylko kilka miesięcy. Z tej okazji wokalistka na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytania związane z planowanym ślubem. Zdradziła między innymi datę ślubu, a dokładnie miesiąc - maj 2023 roku. Jedna z fanek zapytała czy wokalistka nie jest przesądna, bo w maju nie ma literki R

Absolutnie! Kocham maj, wszystko budzi się do życia, jeszcze nie jest gorąco, a już pięknie. A też padł wybór na ten miesiąc z uwagi na sezon koncertowy i osoby, które są zaproszone. Ciężko mi by było ogarniać ślub będąc ciągle w rozjazdach na koncerty.

CZYTAJ TAKŻE: Etna o swoim ślubie: byłam młoda i głupia. Czy wokalistka disco polo żałuje swojej decyzji?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

To oznacza, że na weselu gwiazdy możemy spodziewać się silnej reprezentacji świata disco polo. Co raczej nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że narzeczony Pauli to Grzegorz Zimecki, manager nie tylko zespołu Topky, ale również MiłegoPana. Paula Karpowicz zdradziła również, że już ma wybraną suknię, jednak oczywiście nie będzie jej pokazywać przed dniem ślubu.

Impreza odbędzie się w specjalnie wybudowanym do tego celu namiocie. Karpowicz nie ujawniła też jak będzie wyglądać jej fryzura czy makijaż, jednak o jej wizerunek zadba znany z Instagrama fryzjer Damien Koba, który czesze między innymi takie gwiazdy jak Doda, Patrycja Kazadi czy Marina Łuczenko. Z kolei za makijaż odpowiadać będzie Luxury Makeup Artist, w której portfolio znajdują się, oprócz samej Karpowicz, Honorata Skarbek czy Sylwia Bomba.

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Fani "gotowania mamy nie zastapi nic"

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10

Nasi Partnerzy polecają