Angelika Żmijewska – kim jest wokalistka zespołu Topky? [WIEK, ZAWÓD, CHŁOPAK]

i

Autor: Instargram.com/anangelika.zmijewska Angelika Żmijewska – kim jest wokalistka zespołu Topky? [WIEK, ZAWÓD, CHŁOPAK]

Angelika Żmijewska – kim jest wokalistka zespołu Topky? Wszystko, co musisz wiedzieć

2023-07-19 11:16

Angelika Żmijewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Fani muzyki tanecznej usłyszeli o niej, gdy wspólnie z zespołem Top Girls zdobywała szczyty list przebojów takimi utworami, jak np. „Mleczko". Obecnie występuje razem z Paulą Karpowicz w zespole Topky. Kim jest Angelika Żmijewska? Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez fanów pytania.

Angelika Żmijewska – kim jest wokalistka zespołu Topky? Fani najczęściej pytają o wiek wokalistki, zawód i o to czy ma chłopaka. Angelika Żmijewska pochodzi z Warmii i Mazur. Ma 30 lat. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Działdowie i studia na Uniwersytecie Gdański na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Od przedszkola,  przez gimnazjum i liceum brała udział w wielu przeglądach muzycznych, konkursach i  festiwalach. Zanim odkryła, że potrafi śpiewać marzyła, by zostać aktorką. Jako niepoprawna romantyczka chciała całować przystojnych aktorów.

Angelika Żmijewska Topky – kariera muzyczna

Zanim Angelika Żmijewska była wokalistką zespołu Tequila i Blues Brothers. Jej kariera nabrała rozpędu w 2016 roku. Gdy z inicjatywy wytwórni Green Star wspólnie z Paulą Karpowicz i Justyną Lubas stworzyła zespół Top Girls. Grupa jest na szczycie, ale Angelika Żmijewska postanowiła odejść i stworzyć inny projekt. Od września 2021 razem z Paulą Karpowicz występuje w formacji Topky. Ich debiutancki singiel nosi tytuł „Szpile”. Dziewczyny szybko podbiły scenę. Ich klipy zdobywają miliony wyświetleń.

Angelika Żmijewska – mąż

Mimo, że Angelika Żmijewska dzieli się faktami z życia prywatnego na swoim Instagramie, to wokalistka nie zdradza wszystkiego co związane z jej miłością i związkami. Kiedyś spotykała się z Piotrem Kołaczyńskim znanym jako Miły Pan. Para długo ukrywała związek, ale w 2019 roku wszystko wyszło na jaw. W 2021 media obiegła wiadomość, że Angelika i Piotr rozstali się. Nieoficjalnie mówiło się, że artyści nadal pozostają w związku tylko nie chcą, by ktokolwiek o tym wiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Żmijewska i Michał Malinowski to nowa ulubiona para polskiego showbizu? „O jakie słodziaki”

Topky o odejsciu z Top Girls