Miły Pan  i Angelika Żmijewska (Top Girls) już nie są parą. Wokalista dał to jasno do zrozumienia

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska/Instagram.com/najmilszypan Miły Pan i Angelika Żmijewska (Top Girls) już nie są parą. Wokalista dał to jasno do zrozumienia

Miły Pan i Angelika Żmijewska (Top Girls) już nie są parą. Wokalista dał to jasno do zrozumienia

2021-08-19 18:54

Piotr Kołaczyński czyli Miły Pan oraz Angelika Żmijewska z Top Girls długo utrzymywali w tajemnicy swój związek. O tym, że gwiazdy disco polo mają się ku sobie fani dowiedzieli się w ubiegłym roku. Jednak wszystko wskazuje na to, że ta miłość się skończyła, o czym w mediach społecznościowych poinformował Miły Pan.

Twórca hitu „Królowa” zorganizowała sesję Q&A na swoim Instagramie. Fani zadawali pytania Miły Pan odpowiadał. Większość dotyczyła udziału wokalisty w 11 gali Fame MMA, która odbędzie się w październiku. Oprócz pytań dotyczących kariery piosenkarza były też zapytania o życie prywatne. Jedno z nich dotyczyło kwestii matrymonialnych, a dokładnie tego, czy Miły Pan ma dziewczynę. – „Free elektron obecnie. Wolny strzelec” – odpowiedział muzyk.

ZOBACZ TEŻ: Miły Pan powalczy w Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie popularny raper

Miły Pan na Instagramie

i

Autor: Instagram.com/najmilszypan

Trzeba przyznać, że informacja zaskoczyła wielu obserwatorów. Jeszcze do niedawna Piotr Kołaczyński i Angelika Żmijewska z Top Girls tworzyli parę. Gwiazdy disco polo bardzo dbały o swoją prywatność, dlatego nie dziwi fakt, że nie pojawił się komunikat o rozstaniu. A może jednak nie wszystko stracone? W końcu po tym, jak Miły Pan poinformował, że znów jest do wzięcia pojawiły się propozycje randek od fanek, ale wokalista żadnej nie zaakceptował.

Katastrofa wojskowej CASY

Top Girls - piosenki – jak dobrze je znasz? Zdobądź przynajmniej 8/10 albo nawet nie szykuj się na koncert

Pytanie 1 z 10
Piosenka „Mleczko” to niekwestionowany hit „Topek”. Jakiej muzyki słuchała bohaterka utworu?