Angelika Żmijewska i Michał Malinowski są parą?

i

Autor: Screenshot Instagram/ michal_malinowski_official i angelika.zmijewska Angelika Żmijewska i Michał Malinowski są parą?

Sekretne życie celebrytów

Angelika Żmijewska i Michał Malinowski to nowa ulubiona para polskiego showbizu? „O jakie słodziaki”

2023-03-28 0:51

Wokalistka Topky i popularny polski aktor są parą? Ich wspólne zdjęcia rozczulają i bawią internautów od dobrych kilku dni, ale co właściwie kryje się za ich relacją?

Angelika Żmijewska to znana polska wokalistka specjalizująca się w klimatach disco polo – wraz z Paulą Karpowicz tworzy zespół Topky (premiera nowego klipu już wkrótce!). Michał Malinowski to zaś aktor, którego mogliśmy oglądać między innymi w „Na Wspólnej” (gdzie wcielił się w lubianą przez fanów postać Norberta), a także w „Barwach szczęścia” i „Pierwszej miłości”. Młodzi poznali się przed trzema laty, a obecnie spędzają wspólne (i, jak widać po zdjęciach, pełne przygód) wakacje. To sprawiło, że fani zaczęli spekulować na temat łączącej ich relacji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Angelika Żmijewska w raju. Roznegliżowane fotki wokalistki Topky zachwyciły fanów

Angelika Żmijewska i Michał Malinowski są parą?

Część fanów okrzyknęła ich już „słodziakami” i uznała, iż są w związku. Inni dopytują zaś, chcąc wyciągnąć informacje od samych zainteresowanych. Wygląda jednak na to, że Angelika Żmijewska i Michał Malinowski są po prostu dobrymi przyjaciółmi, którzy poznali się w trudnym momencie w życiu (Angelika borykała się wówczas ze złamanym sercem), a teraz zwyczajnie polecieli na wspólne wakacje do Panamy, bo świetnie się dogadują.

Gdyby pięć lat temu ktoś powiedział mi, że będę pływał pirogą po wodzie pełnej krokodyli, dookoła wioski Kuna z polską gwiazdą #discopolo …to bym, delikatnie mówiąc, raczej nie uwierzył. Tak samo ciężko byłoby mi uwierzyć, że można polecieć na drugi koniec świata, by pływać po oceanie z obcym człowiekiem zbudowana w szopie łódką. A można. Wszystko można. I fajnie, że są tacy ludzie jak @angelika.zmijewska którzy się nie boją i o tym przypominają. Od naszego pierwszego spotkania minęły już 3 lata. Już aż tak obcy nie jesteśmy 😏 aż strach pomyśleć gdzie zobaczymy się za kolejne trzy.. O ile oczywiście Ążela nie wywróci tej pirogi swoimi tiktokowymi pląsami i nie pożrą nas krokodyle 😬 – napisał Michał Malinowski na Instagramie.

Czy to rzeczywiście tylko przyjaźń, czy celebrytów łączy jednak coś więcej? Prawdę na ten temat znają wyłącznie oni, a my możemy jedynie snuć domysły.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: sonda damsko męska