Topky w zupełnie innej odsłonie! Fani twierdzą, że gdzieś już to widzieli. „Taki strój miała Doda”

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official Topky w zupełnie innej odsłonie! Fani twierdzą, że gdzieś już to widzieli. „Taki strój miała Doda”

Topky w zupełnie innej odsłonie! Fani twierdzą, że gdzieś już to widzieli. „Taki strój miała Doda”

2023-03-12 14:30

Topky zapowiadają klip do „Pokory”, jednocześnie prezentując fanom swoje zupełnie nowe oblicze. Internauci są zachwyceni i pojawiły się też porównania do ikonicznych strojów Dody.

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska to gwiazdy muzyki disco polo, które uraczyły już słuchaczy wieloma hitami, od „Bez wad” do „Czy warto kochać tak”. Teraz wokalistki Topky szykują dla fanów teledysk do utworu „Pokora”, w którym to śpiewają o wyraźnych brakach niektórych przedstawicieli „płci brzydkiej”.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

Topky w zupełnie innej odsłonie! Fani twierdzą, że gdzieś już to widzieli. „Taki strój miała Doda”

Na instagramowym profilu zespołu pojawiły się krótkie zajawki nadchodzącego klipu, w którym Paula i Angelika prezentują swoje zupełnie nowe wcielenie. Wokalistki zmieniły swój image na potrzeby klipu i musimy przyznać, że prezentują się zjawiskowo. Opinię tę podziela szereg internautów, na co wyraźnie wskazują pełne zachwytu komentarze.

Wyglądacie pięknie 😍😍 juz nie mogę się doczekać nowej nuty 🙈❤

Przepiękne kobiety i uważam że będzie sztos 🔥

Super wygladacie Paula i😍😍😍😍Andzelika 😍😍😍😍

- czytamy pod postem Topky.

Niektórzy komentujący zauważyli podobieństwo strojów dziewczyn do tego, co swojego czasu nosiła Doda. Jedni wskazują na jawną inspirację, inni zaś podkreślają, że tego typu stylówki nosi szereg gwiazd show-biznesu. Wy też dostrzegacie podobieństwo?

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!