Angelika Żmijewska w raju. Roznegliżowane fotki wokalistki Topky zachwyciły fanów

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska w raju. Roznegliżowane fotki wokalistki Topky zachwyciły fanów

Topky

Angelika Żmijewska w raju. Roznegliżowane fotki wokalistki Topky zachwyciły fanów

2023-03-18 8:52

Podczas gdy fani zespołu Topky, w ogarniętej zimą Polsce, niecierpliwie wyczekują premiery klipu „Pokory”, wokalistki korzystają z uroków wakacji. Angelika Żmijewska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zagranicznego wyjazdu, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu.

Angelika Żmijewska i Paulina Karpowicz to obecnie jedne z czołowych wokalistek muzyki disco polo. Ich zespół Topky może pochwalić się oddanym gronem fanów, oraz pokaźną liczbą hitów na koncie. Obecnie zbliża się premiera ich nowego klipu do utworu „Pokora”, który już teraz wzbudza silne emocje. W międzyczasie dziewczyny wylegują się na plaży.

CZYTAJ TAKŻE: Kiedyś wszyscy ich słuchali, dziś nikt o nich nie pamięta. 5 zapomnianych hitów disco polo

Angelika Żmijewska w raju. Roznegliżowane fotki wokalistki Topky zachwyciły fanów

Jak dowiadujemy się z jej Instagrama, Angelika Żmijewska wyjechała do Panamy, którą otwarcie nazwała najpiękniejszym miejscem, w jakim dotąd była.

Raj! Cześć z Panamy. Chociaż słońce już mnie załatwiło pierwszego dnia, chodzę i potarzam ze boli mnie ciało to jest to najpiękniejsze miejsce do którego udało mi się trafić – czytamy we wpisie wokalistki.

Post okraszony został serią zdjęć w bikini, na których widzimy piękną opaleniznę piosenkarki. Fani oczywiście nie szczędzą komplementów.

- Andżela Przepięknie wyglądasz Pozdrawiam 😘😘🔥

- Cudowna:))

- Piękna istoto 🤩

- No cześć Angelika ładnie wyglądasz tak trzymaj jesteś najpiękniejszą kobietą za to cię lubię i szanuję ❤️

… czytamy pod wpisem Angeliki [pisownia oryginalna].

Topky – kiedy premiera klipu do „Pokory”?

Jak już wspominaliśmy, wkrótce ukaże się teledysk Topky do piosenki „Pokora”, w której Angelika i Paulina śpiewają o pewnych „brakach” osobowościowych przedstawicieli płci „brzydkiej”. Klip ujrzy światło dzienne w dniu 6 kwietnia 2023 roku.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
VOX: torebkowe skarby