Angelika Żmijewska tańczy niczym drapieżna kocica. To wideo rozpaliło fanów!

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/angelika.zmijewska/ Angelika Żmijewska tańczy niczym drapieżna kocica. To wideo rozpaliło fanów!

HOT

Angelika Żmijewska tańczy niczym drapieżna kocica. To wideo rozpaliło fanów!

2023-06-15 12:45

Angelika Żmijewska jest jedną z najbardziej uwielbianych i cenionych młodych gwiazd disco-polo. Słuchacze śledzący jej karierę nie mają wątpliwości, że gdyby rozpoczęła solową karierę, to zrobiłaby ogromną furorę i nie miałaby problemu z wyprzedaniem biletów na swoje koncerty. Artystka zachwyca na scenie, czaruje swoim głosem, ale również oszałamia urodą. Jej fotki oraz filmiki w mediach społecznościowych zbierają tysiące polubień i są komentowane przez zachwyconych fanów. Artystka właśnie wrzuciła wideo, za sprawą którego mogła podziałać na wyobraźnię!

Spis treści

  1. Angelika Żmijewska niczym szalona kocica 

Angelika Żmijewska niczym szalona kocica? Zdecydowanie tak, bo właśnie w rytm tej internetowej piosenki postawiła zatańczyć. W czerwonej sukience oczarowała szczególnie męską część słuchaczy i nie jest to pierwszy raz. Kilka miesięcy temu fani mogli zachwycali się tym, jak wygląda Angelika Żmijewska w samym ręczniku. A kilka tygodni później gwiazda zespołu Topky pokazała się w bieliźnie. Wiele osób proponuje jej, by zaczęła robić karierę w modelingu, ale zdecydowanie nie polecamy podrzucać jej tego pomysłu. Wtedy istniałoby duże prawdopodobieństwo, że porzuci karierę wokalistki, a nie byłoby to dobre dla muzycznego rynku.

Marcin Miller (Boys) - mieszka jak na króla przystało! Zobacz wnętrza domu! [ZDJĘCIA]

Angelika Żmijewska niczym szalona kocica 

Gwiazdy disco-polo chętnie chwalą się swoją urodą w mediach społecznościowych. Dowodem na to są zdjęcia, które pojawiają się na instagramowym profilu Etny, Marleny Sztando, czy chociażby właśnie Angeliki Żmijewskiej. Ta przy tym wszystkim pokazuje, że doskonale śpiewa, poradziłaby sobie na wybiegu dla modelek, a oprócz tego mogłaby zdobyć kryształową kulę w programie Taniec z Gwiazdami. Najnowsze nagranie wideo robi furorę, ale co najważniejsze podnosi temperaturę w i tak już gorące lato.

10 hitów disco polo, które królowały w Polsce na przełomie wieków

Angelika Żmijewska opublikowała wideo, na którym wywija w czerwonej sukni do viralowego utworu "Smooth Operator" w remixie Enzo. Trzy dni później, w tej samej kiecce nagrała taniec do jeszcze bardziej viralowego utworu "Kocica" od Edyty Jończyk.

VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.