Angelika Żmijewska w SAMYM ręczniku! Odsłoniła ciało i filmikiem rozbudziła wyobraźnię

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/angelika.zmijewska/ Angelika Żmijewska w SAMYM ręczniku! Odsłoniła ciało i filmikiem rozbudziła wyobraźnię

Angelika Żmijewska w SAMYM ręczniku! Odsłoniła ciało i filmikiem rozbudziła wyobraźnię

2022-11-03 15:00

Angelika Żmijewska uwielbia zaskakiwać, a przy tym wszystkim sprawiać niespodzianki swoim fanom. Wokalistka zespołu Topky pokazała, w jaki sposób wypoczywa, ładując akumulatory po sezonie koncertowym. Uwagę męskiej części obserwujących jej profil w mediach społecznościowych przykuły dwa filmiki. Zobaczcie je sami już teraz!

Spis treści

  1. Angelika Żmijewska - zdjęcia
  2. Angelika Żmijewska w samym ręczniku - filmik
  3. Angelika Żmijewska - wiek, chłopak, piosenki

Angelika Żmijewska odsłoniła ciało wywołując przy tym ogromną dyskusję na swoim profilu w mediach społecznościowych. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i dziękują artystce za poprawę nastroju w najbardziej szare, jesienne dni. Jedna z największych gwiazd sceny disco-polo pokazała, jak wypoczywa będąc w Zakopanem. Góry najwidoczniej dają jej najwięcej energii, która później niewątpliwie ma wpływ na koncerty zespołu Topky. Furorę robi zdjęcie na balkonie z widokiem na Tatry, fotografia w łóżku, ale przede wszystkim zdjęcie, na którym artystka siedzi w jacuzzi i leży w samym ręczniku w saunie. Niby nic takiego, ale niektórych fanów taki widok rozpalił do czerwoności! 

Fame MMA 16 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy i kiedy jest Fame MMA 2022?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska - zdjęcia

Gwiazdy coraz częściej chwalą się swoją urodą w mediach społecznościowych. Niedawno, Etna pokazała piersi w słusznym celu, Lara Gessler nago w wodzie zrobiła sobie wyjątkową sesję zdjęciową, a teraz Angelika Żmijewska pokazała swoją niebywałą urodę. Zresztą to nie jest pierwszy raz, kiedy sprawiła, że obserwującym jej profil na Instagramie zrobiło się gorąco. Jej posty mają średnio od 6 do 15 tysięcy polubień!

Angelika Żmijewska w samym ręczniku - filmik

Wyznanie miłości, marzenie o wspólnym spędzeniu czasu, czy chociażby docenienie urody. Takie komentarze pojawiają się w komentarzach na profilu wokalistki. Filmik, na którym Angelika Żmijewska w samym ręczniku leży w saunie możecie zobaczyć, jako trzeci materiał dodany do postu poniżej. Możecie też dać znać w naszej sondzie, czy członkini zespołu Topky faktycznie swoimi zdjęciami robi furorę!

Sonda
Podobają Ci się zdjęcia Angeliki Żmijewskiej?

Angelika Żmijewska - wiek, chłopak, piosenki

Angelika Żmijewska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco-polo. Początkowo związana z zespołem Top Girls, finalnie śpiewa w grupie Topky, z którą ma takie hity jak: Dzban, Szpile, czy Jeden taniec jedna noc z Miłym Panem i zespołem Defis. Urodziła się 19 lutego 1993 roku. Czy Angelika Żmijewska ma chłopaka? Artystka bardzo chroni odpowiedzi na te pytanie. Jakiś czas spotykała się z Piotrem Kołaczyńskim znanym jako Miły Pan. Ukrywali swój związek, ale w 2019 roku wszystko wyszło na jaw. W 2021 media obiegła wiadomość, że Angelika i Piotr rozstali się. Obecnie nie wiadomo, czy faktycznie tak było. Internauci podejrzewają, że para wciąż jest razem.

MiłyPan zakochany po uszy! "Była moim marzeniem z lat nastoletnich". Kim jest wybranka jego serca?