MiłyPan i Angelika Żmijewska kiedyś tworzyli parę, dziś widujemy ich razem tylko na scenie

i

Autor: screen/instagram @najmilszypan

MiłyPan zakochany po uszy! "Była moim marzeniem z lat nastoletnich". Kim jest wybranka jego serca?

2022-11-01 9:50

Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w branży disco polo. Na scenie otwarty i pełen energii, w mediach społecznościowych stara się trzymać swoje prywatne życie dla siebie. Tym razem jednak uchylił rąbka tajemnicy na temat swojej dziewczyny. Kim jest wybranka serca wokalisty?

MiłyPan kim jest dziewczyna artysty?

Czy MiłyPan ma dziewczynę i kim jest wybranka jego serca? To chyba najczęściej zadawane pytanie o tego artystę. Piotr Kołaczyński choć na scenie porywa tłumy do tańca i wydaje się być niesamowicie otwartym człowiekiem, to jednak bardzo chroni swoją prywatność. Fani są bardzo ciekawi z kim wokalista jest w związku, szczególnie że przed długi czas spotykał się z Angeliką Żmijewską (Topky) z którą aktualnie wciąż pozostaje w dobrych relacjach, wypuścili wspólny numer i zdarza im się spotykać na koncertach.

CZYTAJ TAKŻE: Są piekielnie zdolne i seksowne. Topky zabierają fanów disco polo w nowy wymiar. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z nowością „Czy można kochać tak”

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

Ten rozdział jest już jednak dawno zamknięty, a MiłyPan od czasu do czasu publikuje relacje, na których zobaczyć możemy tajemniczą brunetkę. Kim jest wybranka serca Kołaczyńskiego? Artysta udostępnił okienko do zadawania pytań swoim fanom i jedno z pierwszych brzmiało "Masz dziewczynę?"

Mam! Śliczną Aleksandrę! Znamy się lat około jedenaście ?

Mam dziewczynę piękną i tęsknotę do niej

Autostradą do Warszawy dziś do Oli gonię

W kolejnych okienkach pojawiła się prośba, by MiyPan częściej wrzucał filmiki i zdjęcia z Olą. Artysta odpowiedział krótko:

Ola nie lubi się pokazywać. Ola nie lubi w Instagram (ma! ale raczej nie namierzycie jej). Ola jeśli mam być tutaj szczery była moim marzeniem z "lat nastoletnich" Z Olą jestem dopiero 2 miesiące ?

Pozostaje nam zatem czekać, aż Ola się ośmieli i ujawni swój wizerunek. A MiłemuPanu życzymy oczywiście dużo szczęścia z wybranką serca.

CZYTAJ TAKŻE: Karol Zawrotniak (Defis) pozuje do zdjęcia z piękną brunetką! Kim jest ta kobieta?

MiłyPan o swojej dziewczynie

i

Autor: screen/instagram @najmilszypan

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...