Są piekielnie zdolne i seksowne. Topky zabierają fanów disco polo w nowy wymiar. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z nowością „Czy można kochać tak”

i

Autor: YouTube.com/Topky Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz w teledysku „Czy można kochać tak”

Są piekielnie zdolne i seksowne. Topky zabierają fanów disco polo w nowy wymiar. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z nowością „Czy można kochać tak”

2022-10-27 18:00

To najgorętsza jesień w disco polo od lat. Do sieci trafił właśnie najnowszy numer zespołu Topky. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz w teledysku do piosenki „Czy można kochać tak” wyglądają niesamowicie seksownie. A piosenka zachwyca. Czy padnie rekord wyświetleń?

Na tę premierę fani disco polo i nie tylko czekali od dawna. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zapowiadały wyjątkowy kawałek i taka właśnie jest nowość pod tytułem „Czy można kochać tak”. „Kolejna nasza propozycja, która zabierze Was w zakątki muzyczne, których do tej pory z nami nie zwiedziliście. Stawiamy na różnorodność i z wielkimi emocjami wyczekujemy Waszych opinii na temat naszej produkcji” – napisały Topky pod teledyskiem na YouTube. Na odpowiedź nie musiały długo czekać niemal natychmiast po premierze posypały się komentarze fanów, którzy docenili zdolności wokalne Angeliki i Pauli. Nie obyło się też bez zachwytów nad teledyskiem i stylizacjami. Szczególnie fryzura Angeliki wymagała sporo poświęcenia. Wokalistka tłumaczyła, że pozbycie się drutów, na których trzymały się włosy, trwało ponad 4 godziny. Według fanów – było warto.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) z apelem do fanów: Niech moje poświęcenie nie pójdzie na marne

- Kolejny hit. Oby tak dalej. Jesteście stworzone do robienia tak dobrej muzyki. Czekamy na kolejny hicior.

- Słyszałam wczoraj w radiu, będzie kolejny hit.

- Chyba najlepszy utwór ze wszystkich, które do tej pory wydaliście, ciągły progres, tak trzymać.

- Super piosenka, wpada w ucho, a teledysk ekstra! Włosy wasze mega wyglądają - komentują internauci.

Słowa do piosenki „Czy można kochać tak” napisały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Muzykę Marcin Włodarczyk. Pierwszy raz piosenki można było posłuchać w radiu VOX FM, 26 października 2022 r.

Czy mógłbyś zostać gwiazdą disco polo?

Pytanie 1 z 9
Lata dziewięćdziesiąte:
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM