Lara Gessler NAGO w wodzie! Córka Magdy Gessler z odważnymi zdjęciami

i

Autor: AKPA Lara Gessler NAGO w wodzie! Córka Magdy Gessler z odważnymi zdjęciami

Lara Gessler NAGO w wodzie! Córka Magdy Gessler z odważnymi zdjęciami i WAŻNYM przekazem

2022-08-06 19:19

Lara Gessler nago odważyła się zrobić sesję zdjęciową, co wywołało poruszenie wśród internautów, ale także przyjaciół gwiazdy. Wszyscy byli oczarowani fotografiami, jakie zrealizowane zostały na Mazurach. Córka Magdy Gessler zapozowała z pięknego i ważnego powodu! Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Lara Gessler - nago [ZDJĘCIA]
  2. Lara Gessler nago - komentarz Magdy Gessler

Lara Gessler nago w wodzie oczarowała internautów. Córka Magdy Gessler pokazała przepiękną sesję zdjęciową, jaką zrobiła sobie w jednym z mazurskich jezior. 32-letnia gwiazda po urodzeniu córki Neny, w październiku 2020 spodziewa się przyjścia na świat kolejnego dziecka. Z ukochanym wkrótce przywita na świecie syna. Młoda mama zawsze miała styl i wiedziała, co zrobić, by zwrócić uwagę na swój strój. Na ściankach przyciąga wzrok i dobrze wygląda w obiektywie aparatu. Teraz znów pokazała, że lubi bawić się modą zakładając na siebie koronkową narzutkę, a ta odsłoniła jej nagie ciało. Słowa pochwały wysłała nawet sama Magda Gessler!

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2022 - IMIONA. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje i z kim?

Pierwsza Zmiana komentuje #2
Sonda
Jak oceniasz sesję zdjęciową Lary Gessler?

Lara Gessler - nago [ZDJĘCIA]

Naga Lara Gessler otrzymała sporo słów wsparcia od swoich znajomych. Wszyscy trzymają kciuki za mamę, która spodziewa się przyjścia na świat drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler zdecydowała się zrobić pamiątkę i uwiecznić stan, kiedy ma ciążowy brzuszek. Efektami sesji zdjęciowej, wykonanej przez Magdalenę Wójcicką pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Lara Gessler nago - komentarz Magdy Gessler

Internauci wychwalają pomysł i efekt fotografii wykonanych zapewne w jeden z upalnych dni. Woda pięknie podkreśla ciążowy brzuszek Lary. Magda Gessler zareagowała na odważną, zmysłową sesję zdjęciową swojej córki. Co napisała znana restauratorka? Dała kilka komentarzy, za sprawą których wyraziła wzruszenie:

Dech mi zaparło .. moja zjawiskowa córeczko … dzieło sztuki . .. gratulacje dla ekipy i LARY.

Piękne i szlachetne wzruszające. Zaskoczenie.., oczarowanie … miłość .. macierzyństwo .. obłędna wrażliwość