Angelika Żmijewska (Topky) na tradycyjnym zdjęciu z choinką. Koleżanka z zespołu: Ale dluuuugie …stopy

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

Angelika Żmijewska (Topky) na tradycyjnym zdjęciu z choinką. Koleżanka z zespołu: Ale dluuuugie…stopy

2022-12-25 14:24

Angelika Żmijewska tradycyjnie zapozowała do zdjęcia na tle choinki. Gwiazda disco polo pokazała fotki w sieci i dodała do nich życzenia dla fanów. Na komentarz skusiła się także koleżanka z zespołu Topky czyli Paula Karpowicz.

Boże Narodzenie to czas składania życzeń o czym nie zapominają gwiazdy disco polo. Angelika Żmijewska postanowiła złożyć je fanom w mediach społecznościowych. Wokalistka zespołu Topky pokazała także serię zdjęć przed choinką.

Angelika Żmijewska (Topky) na tradycyjnym zdjęciu z choinką. Koleżanka z zespołu: Ale dluuuugie… stopy

- Tradycyjne świąteczne zdjęcie. Życzę wszystkim Wesołych Świąt, samych dobroci pod choinką ale przede wszystkim w życiu, a tymczasem ja wracam do stołu – napisała Angelika Żmijewska. A przy okazji pokazała na Instagramie serię świątecznych zdjęć. Wokalistka zespołu Topky w tym roku postawiła na seksowny komplet z plecionej dzianiny. W białym, odsłaniającym brzuch sweterku oraz krótkiej spódnicy z czarnymi paskami wygląda olśniewająco. Całości dopełniają czarne zakolanówki. Fani są zachwyceni. Niektórzy żałują, że nie są to zdjęcia na tle ich choinki.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk tak ubrała się do zdjęć. Fani: Wielkie serducho i anielsko-elfowa uroda! Wokalistka disco polo zachwyca w świątecznej sesji 

- Ach ten Mikołaj, dał Angelikę nie pod tą choinkę.

- Ale piękne nogi!

- Tobie również życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia, poza tym przepiękna jak zawsze jesteś - komentują internauci.

Komentarz pod zdjęciem zostawiła także Paula Karpowicz czyli druga wokalistka zespołu Topky. - Ale dluuuugie… stopy – skomentowała i dodała emotkę z serduszkami zamiast oczu.

Sonda
Podoba Ci się świąteczna stylizacja Angeliki Żmijewskiej?
O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent