Anita ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” i awantura o… włosy. W komentarzach zawrzało

i

Autor: Screenshot Instagram/ anitaczylija Anita ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” i awantura o… włosy. W komentarzach zawrzało

Celebryci

Anita ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” i awantura o… włosy. W komentarzach zawrzało

2023-12-01 4:03

Anita Szydłowska wrzuciła ostatnio świąteczny post z propozycjami gwiazdowych stylizacji. Jedna z internautek skupiła się jednak na kolorze włosów uczestniczki “Ślubu od pierwszego wejrzenia”, zamieszczając pod materiałem krytyczny komentarz. Dalej sytuacja potoczyła się w sposób dość… niespodziewany.

Anita Szydłowska ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała, że ma do siebie dystans

Rzeczona internautka postanowiła poinformować celebrytkę, że ta ma nieodpowiednio dobrany kolor włosów i ogólnie jej fryzura nie prezentuje się najlepiej.

Masz bardzo nieładny, sztuczny kolor, strasznie Ci się wypłukał. Przydałoby Ci się tonowanie koloru, bo wygląda to słabo. Nie hejtuję, piszę okiem fryzjerki. Sorry, taki fetysz – napisała.

CZYTAJ TAKŻE: Karolina Gilon pod (kolejnym) ostrzałem. “Was już całkiem pogięło?”

Co na to główna zainteresowana? Jej odpowiedź jest reakcją, jakiej w polskim show-biznesie ze świecą szukać. Zamiast riposty czy nawołała do zajęcia się własnym życiem, Anita zwyczajnie… przyznała internautce rację i wyjaśniła nawet przyczynę tak złej kondycji swoich włosów.

Być może po pływaniu w oceanie na wakacjach się nieco wypłukał, ale tutaj jest też kwestia sztucznego oświetlenia. Przy ponurych dniach już niestety w świetle lampy wyglądają inaczej niż na żywo, aczkolwiek wizytę u fryzjera mam zaplanowaną na przyszły tydzień – odparła.

Kilka fanek byłej uczestniczki “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dawało jednak za wygraną, zarzucając autorce pierwotnego komentarza hejterstwo i czepliwość. Anita Szydłowska stanęła wówczas w obronie kobiety.

Myślę, że ten komentarz nie był obraźliwy, sama widzę ten kolor. Nie ma się co spinać – skwitowała, ucinając dalszą dyskusję.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska