Ariana Grande, Megan Thee Stallion i Doja Cat łączą siły. Remiks 34 + 35 jest gorący!

2021-01-15 19:07 es
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande zaprosiła do współpracy Megan Thee Stallion i Doja Cat! Na Instagramie wokalistki pojawiła się grafika, przedstawiająca kobiety w stylizacjach nawiązujących do klipu 34 + 35. Niedługo później okazało się, że dziewczyny nagrały wspólny remiks piosenki!

Ariana Grande ostatnio nie próżnowała! Wspólna kwarantanna z ukochanym sprawiła, że gwiazda jest niezwykle płodna. W muzycznym sensie oczywiście ;) W październiku wokalistka wydała swój szósty album studyjny Positions.

Znalazła się na nim piosenka 34+35, która z miejsca stała się hitem. Ariana Grande pokazała tam pazurki! Wokalistka śpiewa o seksie do rana! A ponieważ robi to obłędnie niewinnym głosem, to efekt bardzo spodobał się fanom.

Ci z pewnością docenią remiks 34+35! Ariana Grande zaprosiła do współpracy Megan Thee Stallion i Doja Cat.

ESKA XD #014

Ariana Grande, Megan Thee Stallion i Doja Cat w 34+35

Remiks 34+35 został zapowiedziany na Instagramie artystki. Ariana Grande opublikowała grafikę, na której pozują razem z nią Megan Thee Stallion i Doja Cat. Ilustracja przedstawia je jako femboty w stylu Austina Powersa w koszulach nocnych z lat 60. i pasujących fryzurach. Ariana Grande jest natomiast w stroju robota.

Remiks 34+35 bardzo spodobał się fanom!

To jest super!

Dajesz nam to czego potrzebujemy

Ogień!!

Co za współpraca

Czytamy w komentarzach.

A jak Wam podoba się Ariana Grande, Megan Thee Stallion i Doja Cat w 34+35?