Zenon Martyniuk

i

Autor: AKPA To jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów disco-polo, ale też ogólnie, jeśli chodzi o cały rynek muzyczny. Od 30 lat reprezentuje zespół Akcent, dając ponad 300 występów w roku. Mówi się, że Zenek Martyniuk z zespołem zgarnia ponad 30 tysięcy złotych. Ta kwota, w przypadku telewizyjnych występów jest znacznie wyższa. Tym bardziej, że artysta według Super Expressu zarabia rocznie nawet do 7 mln złotych.

afera

Atak na Zenona Martyniuka ma swoje konsekwencje. Sprawca został ukarany!

2023-07-04 15:02

Zenon Martyniuk, ikona muzyki disco polo, został ostatnio zakatowany. Skandaliczny incydent, do którego doszło na koncercie ma swoje konsekwencje. Sprawca został ukarany!

Zenon Martyniuk od lat koncertuje ze swoja muzyką, a na jego koncertach pojawiają się rzesze fanów. Jego występy zawsze budziły ogromne zainteresowanie i były świetną zabawą dla słuchaczy. Ostatnio jednak sprawy potoczyły się nieco inaczej. Najpopularniejsza gwiazda muzyki disco polo doświadczyła skandalicznej sytuacji. Podczas koncertu zespołu Akcent Zenon Martyniuk został obrzucony jajkami. Koncert miał miejsce we Włodawie, to tam nieznajomy sprawca dopuścił się tego haniebnego czynu. Martyniuk jak i publiczność nie kryli swojego zdziwienia, ale nie przerwali koncertu. Sprawca ataku szybko został odnaleziony i poniesie odpowiednią karę!

Zenek Martyniuk śpiewa muzykę klasyczną? | Dokończ Piosenkę #7

Jaka kara czeka sprawcę ataku na Zenona Martyniuka?

Warto zaznaczyć, że atak nie poszedł zgodnie z planem sprawcy i na szczęście żadne jajko nie trafiło w Zenona Maryniaku. Mimo to niesmak pozostał, a organizatorzy koncertu przeprosili wokalistę. Teraz sprawcę czeka kara. Według informacji podanych na portalu Lublin112.pl służby mundurowe schwytały atakującego. Nie było to trudne, ponieważ cały incydent został nagrany. Sprawca został ukarany grzywną o wysokości 500 złotych oraz dwuletnim zakazem uczestniczenia w imprezach masowych. Mężczyzna tłumaczył swoje postępowanie niezadowoleniem z koncertu. Co na to Martyniuk?

Zobacz także: Zenek Martyniuk (Akcent) - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagra w sezonie letnim?

Jak zareagował Martyniuk?

Zenon Martyniuk od wielu lat występuje na scenie, a stresujące sytuacje na koncertach to dla niego codzienność. Jednak jak wyznaje przez 30 lat swojej kariery nie spotkał się z czymś takim. Jego doświadczenie pozwoliło mu dalej kontynuować występ, ale wyraził swoje niezadowolenie mówiąc: "Przez jednego pana straciliśmy humor i chęć do grania. Chętnie bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert."