Zenek Martyniuk obrzucony jajkami na koncercie. Skandaliczna scena zszokowała gwiazdę [WIDEO]

i

Autor: AKPA / screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/grzegorz.oleszczuk.14/videos/818676059662942 Zenek Martyniuk obrzucony jajkami na koncercie. Skandaliczna scena zszokowała gwiazdę [WIDEO]

MAMY NAGRANIE

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami na koncercie. Skandaliczna scena zszokowała gwiazdę [WIDEO]

2023-07-03 8:11

Zenek Martyniuk został obrzucony jajkami, podczas koncertu na Dniach Włodawy. Artysta przerwał występ i zaczął ganić sprawcę tego haniebnego czynu. Przekonywał, że podczas zagrania tysięcy koncertów jeszcze nigdy nie spotkał się z taką sytuacją. Jednocześnie przyznał, że wolałby się teraz pożegnać i zakończyć swoje przedstawienie, jednak obowiązuje go umowa z organizatorami. Co się dokładnie stało? Przekonajcie się już teraz.

Spis treści

  1. Zenek Martyniuk obrzucony jajkami - dlaczego?
  2. Zenon Martyniuk chciał zakończyć koncert
  3. Zenek Martyniuk obrzucony jajkami - wideo

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent nie może narzekać na nudę, podczas sezonu letniego. Kalendarz wypełniony jest po brzegi datami i miejscowościami, w których pojawia się robiąc dużą furorę. Artysta we Włodawie występował kilkukrotnie, jednak tego, co wydarzyło się 1 lipca 2023 nie zapamięta pozytywnie. Występ króla disco-polo i jego przyjaciół odbył się w ramach dni tego właśnie miasta nad Jeziorem Białym. Ludzie przed sceną mogli bawić się do takich hitów, jak "Przekorny los", czy "Przez twe oczy zielone". Jak się jednak okazało, nie wszystkim był na rękę występ Zenka Martyniuka. W pewnym momencie jeden z mężczyzn postanowił rzucić jajkami w wokalistę i jego grupę.

Zarobki gwiazd disco polo mogą zaskoczyć! TAKIE pieniądze za jeden koncert

VOX: sonda damsko męska

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami - dlaczego?

Grupę Akcent, a w szczególności samego Zenona Martyniuka zirytował incydent, jaki miał miejsce w czasie jego występu. Nie spodziewał się, że ktoś w tak absurdalny i bezczelny sposób mógł wyrazić swoją frustrację. A powód jest nieznany. Nie wiadomo, co nie spodobało się mężczyźnie, który rzucił jajkami i uciekł bojąc się konfrontacji słownej z królem disco-polo.

Koncertów w ciągu 30-paroletniej kariery mieliśmy bardzo dużo, ale pierwszy raz nam się zdarzyło, właśnie tutaj we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami do nas na scenę. Jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem chyba kilkanaście tysięcy koncertów. I co mamy tego pana? Panowie ochroniarze. Chcielibyśmy jego poznać na scenie. Jak taki chojrak, to go zapraszamy. Nasz basista chciałby go poznać,

- powiedział z żalem i rozczarowaniem Zenon Martyniuk.

Zenon Martyniuk chciał zakończyć koncert

Chwilę później stwierdził, że przez jednego pana stracił humor i chęć do grania. Przyznał, że chciałby już zakończyć ten koncert i się pożegnać, ale przez obowiązujące umowy nie może tego zrobić. Zapowiedział, że do końca będzie to już smutny występ. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci słychać komentującą publiczność. Ludzie przed sceną na fakt, że ktoś z ich miasta obrzucił jajkami Zenona Martyniuka zareagowali słowami zażenowania "ale wstyd". Nikt nie popierał żenującego zachowania tajemniczego mężczyzny. 

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami - wideo