Bagno - Parkiet

i

Autor: screen/TikTok @kamilkossakowski Zapowiedź premiery nowego kawałka formacji Bagno

Bagno powraca! Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski znów łączą siły. Kiedy premiera?

2022-08-09 11:02

Na początku było "Dla Beki", teraz może być z tego nawet płyta! Kamil Kossakowski (DiscoBoys) i Damian Gwiazdowski (Spontan) po raz kolejny łączą siły w projekcie Bagno. Chłopaki wrzucili do sieci zapowiedź nowej produkcji. Kiedy premiera kolejnego klipu?

Bagno czyli disco polo z humorem i dystansem

Zapowiadali to jako absolutnie odjechaną nowość na rynku disco polo. Chłopaki podeszli do tematu z dystansem i humorem, czego dowodem jest tytuł pierwszej produkcji "Dla Beki". Teraz wokaliści dwóch zespołów młodego pokolenia - DiscoBoys oraz Spontan - zapowiadają kolejną premierę.

Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski wspólnie tworzą projekt znany jako Bagno. I choć na początku wydawało się, że robią to zdla żartu, to w tej chwili wszystko wskazuje na to, że Bagno może doczekać się własnego krążka. Kolejny numer już czeka na premierę. Panowie do sieci wrzucili zapowiedź numeru "Parkiet" z bardzo letnim teledyskiem.

Zapowiada się kolejny hit wakacji??

- napisała na TikToku jedna z fanek. Premiera numeru "Parkier" formacji Bagno już w piątek (11 sierpnia).

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski i Discoboys mają hit wakacji? Nie było jeszcze premiery, a nowa piosenka już podbija internet

Pierwsza Zmiana komentuje #2
Sonda
Czy to będzie hit lata?

Nowości disco polo lipiec 2022! Które premiery mają szansę na miano hitu lata?