Kamil Kossakowski DiscoBoys

i

Autor: screen/YouTube KOSSAKOWSKI Kim jest Kamil Kossakowski: wiek, TikTok, Instagram, dziewczyna, siostra, High League?

Kamil Kossakowski DiscoBoys: kim jest, wiek, TikTok, Instagram, dziewczyna, siostra, High League?

2022-07-22 11:30

Podbija TikToka, scenę disco polo oraz serca fanek! Kamil Kossakowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów z branży młodego pokolenia. Co wiemy o wokaliście zespołu DoscoBoys? Poznajcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kamil Kossakowski - DiscoBoys

Choć formacja na rynku disco polo istnieje stosunkowo krótko, to na pewno na brak fanów narzekać nie może. A zwłaszcza fanek! Nic dziwnego, bo zespół z Kamilem Kossakowskim na czele wypuszcza praktycznie same hity. “Niebieskie oczy”, “Mały miś”, “Zarąbista blondi" czy ostatni "Wakacje" podbijają zarówno YouTube jak i media społecznościowe.

Kamil Kossakowski - wiek

W sieci trudno jest znaleźć informacje na temat wieku czy tego jaka jest data urodzenia Kamila Kossakowskiego, ale tę informację znaleźć można na... Instagramie jego siostry! 12 listopada 2021 roku Sylwia Kossakowska opublikowała zdjęcie, w którego opisie czytamy:

Mój malutki braciszek kończy dzisiaj 23 lata ?❤️ @kamil_kossakowski

Co pozwala nam przypuszczać, że Kamil Kossakowski urodził się 12 listopada 1998 roku.

Kamil Kossakowski - Instagram

Młody wokalista jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W chwili pisania tego tekstu jego konto na Instagramie @kamil_kossakowski obsrwuje prawie 285 tys. osób.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy disco polo na TikToku! Zobacz najgorętsze konta popularnych wykonawców

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Kamil Kossakowski - High League

Kossakowski odbył już dwie walki na galach High League. Podczas debiutu w oktagonie zmierzył się w szalonej walce trzech z Lukasem TV oraz Buniem. To stracie przegrał, ale podczas gali High League 3 nie zmarnował swojej szansy na rewanż i zwyciężył walkę z Lukas TV. Niestety kosztowało go to kontuzję i jego ręka trafiła w gips.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski wystąpił w gipsie na imprezie VOX FM! Czy to kontuzja po walce High League?

Kamil Kossakowski - dziewczyna, siostra

Oficjalnie nic nie wiadomo na temat tego czy Kamil Kossakowski jest w związku, choć wiele fanek na pewno zadaje sobie pytanie czy ma dziewczynę. Na jego profilu na TikToku i instagramie często pojawia się w towarzystwie dwóch pięknych brunetek. Jedna z nich to Sylwia Kossakowska, jego siostra. Druga urocza, ciemnowłosa to Roksana Orłowska, którą fani zespołu Extazy kojarzą jako tancerkę z jego koncertów oraz znana na TikToku jako @roxaok (ponad 2M fanów). Towarzyszyła mu podczas gali High League 3. Jednak na profilach obojga trudno znaleźć potwierdzenie związku i najprawdopodobniej są po prostu dobrymi przyjaciółmi.

Kamil Kossakowski - TikTok

Podobnie jak na Instagramie, również na TikToku Kamil jest bardzo aktywny. Nic dziwnego, że zgromadził na platformie już 2 miliony obserwujących! Kossakowski wrzuca tu zarówno filmiki do trendujących dźwięków, zajawki nadchodzących premier, śmieszne filmiki czy po prostu klipy ze swojego życia. Ten chłopak zdecydowanie wie jak robić social media!

CZYTAJ TAKŻE: Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...