Jej piersi tańczą w rytm muzyki!

i

Autor: VOX FM Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać! Zobacz jak tańczą jej piersi!

Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

2022-07-18 14:15

VOX FM czeka na Wasze talenty! Trwa wyjątkowa zabawa Pokaż na co Cię stać, w której to właśnie Wy udowadniacie nieprawdopodobne. Tak jak zrobiła to Kinga, która pochwaliła się niezwykłym wyczuciem rytmu. Niezwykłym, bo w jej przypadku nie tańczy całe ciało, ale... piersi. Zobaczcie sami!

Pokaż na co Cię stać - niezwykły talent Kingi

Pokaż na co Cię stać to wyjątkowa zabawa, w której czekamy na wyjątkowe talenty słuchaczy VOX FM. To może być każda umiejętność, która sprawia, że czujecie się wyjątkowi. Może sztuczka, dzięki której na imprezach oczy wszystkich są zwrócone na Ciebie? Pochwal się, a być może to właśnie Ty zgarniesz 20 000 złotych!

Do naszej zabawy zgłosiła się między innymi Kinga, która na pewno wie jak przyciągać spojrzenia. Szczególnie płci przeciwnej! Jej talentem jest niezwykłe poczucie rytmu, ale zamiast tańczyć całym ciałem, Kinga w rytm muzyki porusza wyłącznie piersiami. Zobaczcie wideo, które nagrała specjalnie dla nas!

Pokaż na co Cię stać: Kinga i jej niezwykły talent tylko w VOX FM

Jak się zgłosić do naszej zabawy?

Wystarczy wejść na www.pokaz.voxfm.pl i przesłać nam nagranie, w którym zobaczymy jak prezentujecie swój talent. Znajdziecie tam również dokładny regulamin akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2022 roku.

A więcej szczegółów znajdziecie tu: "Pokaż na co Cię stać" z VOX FM! Masz talent? Możesz wygrać 20 tysięcy złotych

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...