Gwiazdy disco polo na TikToku! Zobacz najgorętsze konta popularnych wykonawców

2022-07-19 13:35

Początkowo nazywana aplikacją dla dzieci, teraz jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych. Nic dziwnego, że na TikToku pojawia się coraz więcej interesujących kont. Wśród nich muzycy oraz artyści związani z branżą disco polo. Zobacz najpopularniejsze konta!

Disco polo podbija TikToka

Angelika Żmijewska

Piękna i seksowna wokalistka zespou Topky na swoim koncie przede wszystkim tańczy do trendujących dźwięków w aplikacji. Zdarza się również nagrywać zabawne filmiki, między innymi ze swoją przyjaciółką z zespołu - Paulą Karpowicz, a kilka razt pokazała również swojego brata. Zazwyczaj zgarnia po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy wyświetleń. Nie brakuje też virali, które obejrzało ponad milion osób! Angelikę obesrwuje ponad 150 tysięcy osób.

Masters - Paweł Jasionowski

Paweł Jasionowski z grupy Masters na swoim koncie postawił na muzykę. W filmikach, które nagrywa możemy posłuchać jak śpiewa zarówno swoje kawałki, jak i dobrze znane hity innych wykonawców. Charyzmatyczny artysta zgromadził na swoim koncie już ponad 260 tysięcy obserwujących!

Elwira Mejk

Bardzo aktywna na Facebooku i Instagramie Elwira Mejk próbuje swoich sił również na TikToku, zaprzeczając tym samym że jest to aplikacja wyłącznie dla dzieciaków! Podobnie jak w pozostałych kanałach społecznościowych Elwira dzieli się wszystkim co dzieje się w jej życiu - koncertami, wyjazdami wakacyjnymi, zabawnymi filmikami ze swoim mężem czy wizytami w salonach medycyny estetycznej. Popularną wokalistkę obserwuje ponad 50 tysięcy fanów.

CZYTAJ TAKŻE: Topky i Łobuzy we wspólnym kawałku! Wiemy, kiedy premiera „Dawaj mi pyska”

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Sławomir

Koncerty, wyjazdy i dużo pozytywnego humoru! Na koncie Sławomira liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Nie brakuje też jego pięknej żony, a także innych gwiazd disco polo. Filmik, na którym pokazuje nauszniki Zenka Martyniuka ma ponad milion wyświetleń. Sławomir na swoim koncie zgromadził już prawie 120 tysięcy fanów.

Kamil Kossakowski

Nie mogło go zabraknąć w tym zestawieniu. Kamil Kossakowski to prawdziwa gwiazda TikToka. Wokalista zespołu DiscoBoys doskonale radzi sobie w mediac społecznościowych. Na jego koncie możemy znaleźć zarówno zapowiedzi jego piosenek, jak i urywki z jego kolorowego życia. Bardzo często też Kamil tańczy tzw. trendy. W aplikacji zgromadził bardzo silny fanklub, bo obserwuje go prawie 2 miliony osób!

Roxana Orłowska

Fani disco polo mogą kojarzyć ją głównie z koncertów zespołu Extazy. Roxana Orłowska jest jedną z występujących na scenie razem z Kamilem Chludzińskim tancerek. Na TikToku znana jest jako roxaok i jak się łatwo domyślić na swoim koncie dużo tańczy! Ale pojawia się również na koncie swojego kolegi Kamila Kossakowskiego. Roxanę obserwuje 2,1 mln osób!

CZYTAJ TAKŻE: Jej piersi tańczą w rytm muzyki! Wyjątkowy talent Kingi w Pokaż na co Cię stać [WIDEO]

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...