Kamil Kossakowski w gipsie

i

Autor: VOX FM Czy Kamil Kossakowski złamał rękę podczas walki High League 3?

Kamil Kossakowski wystąpił w gipsie na imprezie VOX FM! Czy to kontuzja po walce High League?

2022-06-13 15:21

Zespół DiscoBoys był jedną z gwiazd ostatniego Najlepszego Koncertu Świata. Wokalista Kamil Kossakowski wyszedł na scenę z ręką w gipsie co zaniepokoiło jego fanki. 23-letni gwiazdor walczył ostatnio podczas High League 3. Czy podczas walki doznał kontuzji?

Kamil Kossakowski kontra Lukas TV w High League 3

To było drugie spotkanie Kamila Kossakowskiego z Lukas TV w High League. Panowie po raz pierwszy spotkali się w szalonej walce trzech podczas pierwszej edycji razem z Sebastianem "Bunio" Szabunio. Wtedy z walki jako pierwszy odpadł właśnie Kossakowski. Dlatego na początku czerwca to właśnie jemu najbardziej zależało na wygranej. Był też zdecydowanym faworytem walki. I udało się! Po trzech rundach decyzją sędziowską Kamil Kossakowski został zwycięzcą tej walki High League 3.

I choć na zdjęciach i filmikach opublikowanych zaraz po walce nie widać żadnej kontuzji, to kilka dni później Kamil w swoich mediach społecznościowych opublikował wyjaśnienie dlaczego ma rękę w gipsie.

Takie jest mordy życie... rad pod wozem, raz nad wozem

Powiedział w filmiku na TikToku, w którym odesłał widzów na swoje konto na Instagramie.

W ubiegły piątek Kamil Kossakowski wystąpił na scenie VOX FM podczas Najlepszego Koncerty Świata w Gdyni wraz z zespołem DiscoBoys. Przed wyjściem zdradził nam, że rękę w gipsie ma z powodu kontuzji, której doznał właśnie w czasie walki z Lucas TV podczas High League 3. Na szczęście była ona na tyle niegroźna, że mógł on mimo wszystko wystąpić na naszej scenie. Życzymy Kamilowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Disco Boys zapraszają na Najlepszy Koncert Świata w Gdyni
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?
Kamil Kossakowski na Najlepszym Koncercie Świata VOX FM

i

Autor: VOX FM Kamil Kossakowski z Disco Boys wystąpił w gipsie na scenie VOX FM