Bayera „Lalę poznałem”. Fani o nowym kawałku: „Jesteś Lewandowskim w swoim fachu”

2021-04-09 11:38 AM.
Bayera
Autor: Youtube.com/ BayeraMUSIC

Twórcy hitu „Popłyniemy” znów odniosą sukces? Zespół Bayera opublikował nowy kawałek pod tytułem „Lalę poznałem”. Fani nie mogą się nachwalić.

Lider i wokalista grupy Bayera – Radosław Kudelski kolejny raz nie zawiódł fanów, którzy doskonale znają takie hity zespołu jak „Obrączki szczerozłote”, „Popłyniemy” czy „Ta szalona dziewczyna”. Wszystko wskazuje na to, że do worka z przebojami formacja będzie mogła także wrzucić nowość pod tytułem „Lale poznałem”. Kawałek miał premierę w czwartek 8 kwietnia i kilka chwil po publikacji fani ruszyli z komentarzami - są pod wrażeniem nowości.

- Lata lecą a Bayera ciągle top of the top! 👏 

- Po ostatnim utworze myślałem, że to był twój limit. Jesteś dla mnie Lewandowskim w swoim fachu, nie masz ograniczeń, każdy utwór sztos. Brawo!

- No to hit lata 2021 już mamy...😘😘😘😘😘 - piszą internauci.

Słowa i muzykę do piosenki "Lalę poznałem" napisali Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski. Za realizację teledysku najnowszej piosenki zespołu Bayera odpowiada dobrze znana ekipa w świecie disco polo - Allinteractive Films. Zobacz na voxfm.pl klip do piosenki "Lalę poznałem" zespołu Bayera. 

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Nasi Partnerzy polecają